در خواست از شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان: افراد پاکدست را انتخاب کنید

زیتون- ۹ نفر از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب در نامه‌ای به رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان، از این مجموعه خواستند «افراد پاکدست» را در لیست نامزدهای این گروه در انتخابات شوراها قرار دهد.
مصطفی تاج‌زاده، حمیدرضا جلایی‌پور، سعید حجاریان، محمدرضا خاتمی، هادی خانیکی، عبدالله رمضان‌زاده، محسن صفایی فرهانی، فیض‌الله عرب‌سرخی و محسن میردامادی در نامه خود به محمدرضا عارف، با اشاره به این‌که «برخی از اعضای شوراهای شهر در ادوار گذشته» به شکلی عمل کرده‌اند که «به اعتماد مردم لطمه وارد کرده» و در دوره اخیر نیز این «آفت» وجود داشته، نوشتند: «طبعا کسی انتظار عصمت از تصمیم‌گیران ندارد ولی باید همواره توجه داشت که روابط و رودربایستی‌ها باعث کم‌رنگ شدن شرط لازم و بی‌چون و چرای پاکدستی و امانت‌داری نگردد».
این نامه در سایت امتداد منتشر شده است. این ۹ فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به جایگاه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان، نوشتند که عملکرد غیرشفاف یا انحراف احتمالی در آینده از سوی اعضای لیست انتخاب این شورا، می‌تواند باعث «لطمه جدی به سرمایه اجتماعی اصلاح‌طلبان» شود و «شورای سیاست‌گذاری در قبال آن مسئول خواهد بود و باید پاسخ‌گو باشد، کما اینکه این پرسش در مورد کسانی که در گذشته با اعتبار و رای اصلاح طلبان وارد شورای شهر شدند و در شورا عملکردی خلاف رویکرد اصلاحات داشتند به طور جدی مطرح است و نیاز به علت‌یابی و پاسخ‌گویی دارد».

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

دکتر بیژن عبدالکریمی جزو معدود اندیشمندان و فلسفه‌ورزانی است که اغلب تلاش می‌کند اخلاق‌مدارانه، در اندیشه‌ورزی و کنشگری‌اش، با پرهیز از رادیکالیسم و اتخاذ رویکرد بینامرزی، میان گفتمان‌های مختلف و متضاد ایرانی، نوعی سازش و

ادامه »

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری

ادامه »