در خواست از شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان: افراد پاکدست را انتخاب کنید

زیتون- ۹ نفر از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب در نامه‌ای به رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان، از این مجموعه خواستند «افراد پاکدست» را در لیست نامزدهای این گروه در انتخابات شوراها قرار دهد.
مصطفی تاج‌زاده، حمیدرضا جلایی‌پور، سعید حجاریان، محمدرضا خاتمی، هادی خانیکی، عبدالله رمضان‌زاده، محسن صفایی فرهانی، فیض‌الله عرب‌سرخی و محسن میردامادی در نامه خود به محمدرضا عارف، با اشاره به این‌که «برخی از اعضای شوراهای شهر در ادوار گذشته» به شکلی عمل کرده‌اند که «به اعتماد مردم لطمه وارد کرده» و در دوره اخیر نیز این «آفت» وجود داشته، نوشتند: «طبعا کسی انتظار عصمت از تصمیم‌گیران ندارد ولی باید همواره توجه داشت که روابط و رودربایستی‌ها باعث کم‌رنگ شدن شرط لازم و بی‌چون و چرای پاکدستی و امانت‌داری نگردد».
این نامه در سایت امتداد منتشر شده است. این ۹ فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به جایگاه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان، نوشتند که عملکرد غیرشفاف یا انحراف احتمالی در آینده از سوی اعضای لیست انتخاب این شورا، می‌تواند باعث «لطمه جدی به سرمایه اجتماعی اصلاح‌طلبان» شود و «شورای سیاست‌گذاری در قبال آن مسئول خواهد بود و باید پاسخ‌گو باشد، کما اینکه این پرسش در مورد کسانی که در گذشته با اعتبار و رای اصلاح طلبان وارد شورای شهر شدند و در شورا عملکردی خلاف رویکرد اصلاحات داشتند به طور جدی مطرح است و نیاز به علت‌یابی و پاسخ‌گویی دارد».

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

عصر بی‌خبری، عصر حکومت پادشاهان قاجار بر کشور ماست. بی تفاوتی مطلق به منافع ملی و تمرکز بر منافع شخصی و گروهی، عدم درک مبانی سیاست خارجی و گذار از فرصت‌هایی که باید در صحنه

ادامه »

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر

ادامه »