???? محدودیت جدید دادستانی برای محمد خاتمی

زیتون– وب‌سایت و کانال تلگرامی منتسب به محمد خاتمی، خاتمی مدیا، خبر داد که مراسم دیدار نوروز رییس جمهوری اصلاحات، امسال برگزار نمی‌شود.

یکی از اعضای دفتر خاتمی به «زیتون» گفت که امسال «با اعمال قدرت دادستانی تهران» این مراسم برگزار نخواهد شد.

در روزهای گذشته برخی چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب در توییتر و تلگرام نوشته بودند که دیدار نوروزی با محمد خاتمی روز ۱۴ فروردی برگزار می‌شود.

مراسم دیدار نوروزی سال‌هاست که در نخستین روز کاری پس از تعطیلات در دفتر خاتمی برگزار می‌شود.

محمد خاتمی که طی سال‌های گذشته از شرکت در مراسم تشیع هاشمی رفسنجانی، خواهرش و عروسی یکی از دختران میرحسین موسوی محروم بوده، با حکم دادستانی عمومی و انقلاب تهران ممنوع التصویر نیز هست. هرچند به گفته عباس جعفری دولت‌آبادی، اعمال محدودیت های جدید برای او از جمله «منع حضور فردی در تهران برای مشاهده یک تئاتر» مرتبط با اقدام دادستانی ویژه روحانیت بوده است، نه دادستانی عمومی و انقلاب تهران.

https://twitter.com/abdollahram/status/848783091837620224

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

3 پاسخ

  1. واقعا” از این که هست مسخره تر نمیشــود…!
    آقای خاتمی بهرحال ۲ دوره ۴ ســاله با رای بالا که در آن حرف و حدیثی نبوده رئیـس جمهــور این مملکت بوده،
    اگر ایشـان مجـددا”کاندیــد ریاست جمهوری یا مجلس و… شــود باز هم اقبـــال مردم با درصــدی بالا با ایشــان خواهــد بود…
    بعــد در کشــور ما یک عــده ای که خودشــان هیــچ گونه محبوبیتی ندارنــد به ایشــان ناســزا میگوینــد…!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »