زیتون– دوازده نماینده مجلس عضو فراکسیون امید در نامه‌ای از نامزدهای اصلاح‌طلب انتخابات شوراهای شهر و روستا خواستند که برای رسیدن به لیست واحد از نامزدی انصراف دهند.

نویسندگان این نامه نوشتند که «فارغ از میزان شایستگى» نامزدها، انتظار دارند این افراد برای «تقویت حرکت جمعی» و رسیدن به «لیست واحد» با حضور در «کمپین انصراف» شرایط را برای پیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات شوراها فراهم کنند.

محمدعلی وکیلی، الیاس حضرتی، عبدالکریم حسین‌زاده، محمدجواد فتحی، حمیده زرآبادی، محمد کاظمی، علی نجفی، رضا انصاری، فاطمه حسینی، شهاب‌الدین بیمقدار، رمضان‌علی سبحانی‌فر و فاطمه سعیدی نمایندگانی هستند که این نامه را امضا کرده‌اند.

نویسندگان نامه با اشاره به این‌که انتخاب «بهترین گزینه‌های ممکن» در سال‌های ۹۲ و ۹۴ نشان‌دهنده «شعور و درک سیاسی» رای‌دهندگان از شرایط کشور است، نوشتند تکرار این اتفاق‌ «با عنایت به استقبال بالا و تحسین‌برانگیز کاندیداهای شورای شهر خصوصا در کلان شهر تهران و دیگر کلان‌شهرها محقق نخواهد شد، مگر با رسیدن به لیست واحد».

نمایندگان عضو فراکسیون امید در نامه خود اضافه کردند که «فضیلت انصراف در راستاى اتحاد و کار جمعی» از «ماندن و دستیابی به پیروزی فردی» ارزش بیشتری دارد و کسانی که انصراف دهند «به یقین برای همیشه در قلب و ذهن ملت ایران، به نیکی ماندگار خواهند شد».

بازگشت به صفحه اول