نامه محمود صادقی به جعفری : شان سپاه پاسداران را حفظ کنید

زیتون– محمود صادقی، نماینده تهران، در نامه‌ای خطاب به فرمانده کل سپاه پاسداران، درباره بازداشت‌های روزهای اخیر که «ظاهرا از سوی سازمان اطلاعات سپاه انجام گرفته»، ابراز نگرانی کرد.

نماینده تهران در نامه خود به محمدعلی جعفری نوشت «بیشتر مجاری رسانه‌ای کشور» از جمله «صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و نیز کانال‌های تلگرامی و دیگر شبکه‌های اجتماعی، بعضا منتسب به سپاه پاسداران» در حال حاضر و با «برخورداری از منابع مالی عمومی» مشغول «تخریب و شایعه سازی و شایعه‌پراکنی علیه اصلاح‌طلبان و حامیان دولت» هستند.

صادقی با اشاره به این مسایل، از محمدعلی جعفری درخواست کرد که «نسبت به حفظ شان و مراقبت از جایگاه رفیع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اهتمام بیشتری مبذول نمایید.»

در هفته‌های اخیر بازداشت روزنامه‌نگاران، فعالان رسانه‌ای، مدنی و سیاسی با واکنش‌هایی روبه‌رو شده است. علی مطهری نایب رییس مجلس چند روز پیش خبر داد که «۱۲نفر از مدیران کانال‌های تلگرام اصلاح‌طلب و حامی دولت» بازداشت شده‌اند. هم‌زمان چهار نماینده عضو فراکسیون امید نیز در نامه‌ای به حسن روحانی، خواستار پیگیری و پاسخ‌گویی دولت در این زمینه شدند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. نامه ی خوب و لازم و موثری است. تعامل و تذکر و مطالبه ی پیگیر از طرف نماینده رسمی و قانونی مجلس می تواند در دراز مدت اثر گذار باشد. اصلاحات گام به گام یعنی همین!

  2. شخصی از راهی میگذشت ، مردی را دید که سر در جوی آب کرده است و آب میخورد به او گفت سر در جوی مکن فهمت کم میشود ، مرد گفت فهم چیست ، آن شخص گفت هیچ ، آبت را بخور .
    شان چیست ؟!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

مرگ ملکه الیزابت دوم پس از هفتاد سال حکمرانی، در روزهای اخیر به مباحث متنوعی چون سلطنت مشروطه، سوابق استعماری بریتانیا ونقش انگلستان در براندازی برخی رژیم های مردمی درجهان دامن زد. در این راستا

ادامه »

از این که حسن خمینی تصمیم دارد اسناد محرمانه را منتشر کند، استقبال می‌کنیم و امیدواریم که در این وعده‌اش که آنها را گزینشی منتشر نمی‌کند، صادق باشد؛ اگرچه روحیه و سوابق حسن خمینی و دفاع متعصبانه و قبیله‌گرایانه او از پدربزرگش* مانع از این است که بتوان این وعده را چندان جدی گرفت…

ادامه »

«قلم زبان خداست، قلم امانت آدم است، قلم ودیعه عشق است، هر کسی را توتمی است و قلم توتم من است،

ادامه »