واکنش حمید رسایی به رد صلاحیتش

۳۳ نفر از نامزدهای انتخابات میان دوره‌ای مجلس رد صلاحیت شدند

زیتون– علی‌اصغر احمدی، رییس ستاد انتخابات کشور، از ردصلاحیت ۳۳ نفر از نامزدهای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در هیات‌های اجرایی خبر داد.
به گفته احمدی از مجموع ۲۸۷ نفر که برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس ثبت نام کردند ۲۳۶ نفر تائید و ۳۳ نفر رد صلاحیت شده‌اند.
در بین رد صلاحیت شدگان نام حمید رسایی، نماینده سابق مجلس، نیز دیده می‌شود. رسایی به تسنیم گفت: «ردصلاحیت من وجهه‌ای ندارد اما تابع قانون هستم، پیش از این نیز نشان داده‌ام که اگرچه ممکن است رد صلاحیت را اشتباه بدانم اما تابع قانون هستم.» او در انتخابات مجلس دهم از تهران نیز نامزد شده و رد صلاحیت شده بود.
رسایی با حکم هیات رسیدگی به تخلفات نهاد ریاست جمهوری به پنج سال انفصال از خدمت عالی دولتی محکوم شده بود، تاکید کرد که دولت از دوره قبل پیگیر این موضوع بود و هفته گذشته دیوان عدالت اداری قوه قضائیه این حکم را نقض کرد و تبرئه شده است.
انتخابات میان دوره‌ای مجلس در برخی از حوزه ها، همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ایران، ۲۹ اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

واکنش حمید رسایی به رد صلاحیتش

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »