وزارت اطلاعات مسئول بررسی ۱۳ مدیر دولتی مظنون به دو تابعیتی بودن

زیتون– رییس سازمان امور اداری و استخدامی ایران اعلام کرد که دادستان کل کشور طی نامه‌ای اسامی ۱۳ مدیر دوتابعیتی را برای بررسی درستی آن به وزیر اطلاعات داده است.
به گزارش ایرنا، جمشید انصاری امروز (چهارشنبه) خبر داد که قرار است وزارت اطلاعات افراد اعلامی از سوی دادستان کل کشور را بررسی و افرادی که دارای دو تابعیت باشند را به سازمان‌ها و دستگاه‌های ذیربط اعلام کند.
او همچنین گفت که تاکنون یک نفر از مدیران وزارت ارتباطات دوتابعیتی بوده که سه چهار ماه پیش اعلام شد و مورد دیگری گزارش نشده است.
دو هفته قبل دادستان کل ایران اعلام کرد که افراد دوتابعیتی همچنان در بین مدیران دولتی وجود دارند اما محمود علوی، وزیر اطلاعات با بیان اینکه وزارت تحت مدیریت او مرجع شناسایی افراد دوتابعیتی در دولت است، این ادعای دادستان کل را رد کرد. او چند روز به قوه قضائیه فرصت داد تا اسامی مدیران دوتابعیتی را به وزارت اطلاعات اعلام کند.
محمود علوی، هفته گذشته در واکنش به پافشاری سخنگوی قوه قضائیه بر وجود مدیران دوتابعیتی در دولت، بار دیگر خواستار ارسال اسامی شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

اخیرا سلطنت‌طلبان دست به فرصت‌طلبی بزرگی تحت مفهوم «وکالت» زدند. خارج از اینکه روش اتخاذی چقدر غیر دموکراتیک و غیر علمی بود، اما نفس دست چ‌زدن به‌چنین عملی از یک توهم و فرصتًطلبی بزرگ پرده

ادامه »

– ماموستایان در میان مردم کردستان، همواره مورد احترام و از جایگاه اجتماعی برجسته‌ای برخوردار بوده‌اند. غیر حکومتی بودن، قرائت حداقلی و غیر فقهی

ادامه »

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه

ادامه »