جانشین عملیات قرارگاه ثارالله: فتنه گری صدور انقلاب را به تاخیر انداخت

زیتون– علیرضا ربیعی، جانشین عملیات قرارگاه ثارالله گفت: «در شرایطی که انقلاب اسلامی در حال نفوذ به قلب آفریقا و اروپا بود، رفتار فتنه‌انگیزانه برخی در وقایع سال ۸۸ باعث ایجاد چالش جدی در داخل کشور و در نتیجه به تاخیر افتادن صدور انقلاب شد.»
سردار ربیعی با اشاره به این‌که در سال ۸۸ «برخی از درون نظام با رهبری همراهی نکردند»، گفت که اگر «نخبگان و عوامل فتنه با رهبری و ولایت همراهی می‌کردند، آمریکا و عربستان تجربه و فرصتی برای تشکیل گروه‌های تروریستی و تکفیری نمی‌یافتند».
به گفته ربیعی «اگر نخبگان بی بصیرت با ملت و رهبری همراهی می‌کردند، امروز به جای مبارزه با جبهه استکبار در غرب آسیا، میدان نبرد رزمندگان اسلام در کنار رود نیل با رژیم غاصب صهیونیستی بود».

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

3 پاسخ

  1. انشاءالله با این تفکر بر فرض محال هم که باشد مثل فرعون در نیل غرق خواهید شد تا بشریت از شرتان راحت شوند

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

جریان شناسی سیاسی در آستانه آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران با مرگ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، قرار است طی چهار روز آینده ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران آغاز شود. این

ادامه »

اگر مجموعه ابهامات و تناقضات بی‌شمار و عیان «سانحه» سقوط هلیکوپتر حامل رییسی و امیرعبدالهیان، بیانگر واقعیت ماجرا باشد و عملاً طرح ترور و

ادامه »

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش

ادامه »