صادق لاریجانی: استفاده از ابزار ضد انقلاب در انتخابات جرم است

زیتون- صادق لاریجانی٬ رییس قوه قضائیه گفت که استفاده از «ابزار ضد انقلاب» برای پیشبرد برنامه‌های انتخاباتی، اقدامی «مجرمانه» است.
لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی همچنین به افرادی اشاره کرد که در «تخریب» نظام و انتخابات با «دشمن» همکاری می‌کنند. او گفته است که «دشمنان» از طریق «ایجاد شایعات و تخریب انتخابات و تخریب نظام وارد شده‌اند» و استفاده برخی از این «ابزار‌ها» در انتخابات آینده «خطرناک» و «جرم» است.
به گزارش میزان رییس قوه قضائیه نامی از این افراد و جریان‌ها نبرد، اما تاکید کرد که «برخی رسانه‌های ضدانقلاب توسط برخی در درون کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد که صد در صد جرم است.»
لاریجانی با تاکید بر لزوم هوشیاری و دشمن شناسی مردم، نامزدها، مجریان و ناظران انتخابات ادامه داد که دشمنان جمهوری اسلامی وقتی نمی توانند با رویارویی نظامی وارد میدان شوند «راهکارهای جنگ نرم را در پیش می گیرند تا بر افکار عمومی و تصمیمات مسئولان اثر بگذارند.»
به گفته رییس قوه قضایی «دشمنی آمریکا و اذناب منطقه ای آن و همچنین جریان ضد انقلاب فراری و حتی برخی افراد در درون کشور را پا برجا است» و به همین دلیل باید «از ابتدا تا انتهای روند انتخابات و در جریان رقابت‌ها و تبلیغات باید به دقت حرکات دشمن را رصد کنیم و فراموش نکنیم که دشمن همواره از طریق ایجاد شایعات و مشوه ساختن چهره مسئولان، نظام جمهوری اسلامی و اصل انتخابات، اهداف خود را پیش می‌برد.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. ریاست محترم قوه قضائیه محبت کنند این “ابزار ضد انقلاب” را که بنا به اراده معظم له جرم است مشخص کنند تا مردم تکلیف خود را بدانند ،لابد منظور ایشان شایعات کذبی مانند باز کردن حساب بانکی با سپرده های مردم و استحصال ماهی چند ده میلیارد تومان سود از این راه است !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

آری ای پیامبر بزرگ! آن‌چه عرض شد گوشه ناچیزی از تحریف دینی است که قرار بود پیام رستگاری و شکوفایی باشد اما به دلیل برداشت‌های کج شخصی به قفسی مبدل شده که دست کم در ایران ۸۰ میلیون انسان در آن اسیرند. حال شما بفرمایید ، آیا ما باید در سوگ غمناک رحلت شما ناله سر دهیم ؟ یا شما باید به زندگی دردآوری که ما بدان مبتلا شده ایم اشک بریزید؟…

ادامه »

به سرکوب‌گران مستبد امروز ایران می‌گویم تیر اندازی به سوی مردم معترض جنایت است. تفنگ‌های خود را زمین بگذارید به مردم بپیوندید. اگر چنین جرأت و جسارتی در خود نمی‌بینید لا‌اقل از فرمان مافوق خود تمرد و از دستور آنان سرپیچی کنیم. بدانید در مقابل مردم که صاحبان این کشورند، ایستادن و به گلوله‌بستن آنان عاقبت سوء و بسیار نکبت‌باری برایتان خواهد داشت. این نظام اصلاح‌ناپذیر دیر یا زود سقوط می‌کند…

ادامه »

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »