وزارت امور خارجه: کریمی قدوسی کذب می‌گوید

زیتون– روابط عمومی وزارت امور خارجه با صدور اطلاعیه‌‌ای سخنان جواد کریمی قدوسی، نماینده نزدیک به جبهه پایداری و از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس را رد کرد و این اظهارات را «مصداق عمل مجرمانه و قابل پیگرد» خواند.
در این اطلاعیه آمده است که ادعاهای جواد کریمی قدوسی درباره «توافقات به اصطلاح هفت‌گانه تیم مذاکره کننده هسته‌ای با طرف‌های آمریکایی»، «کذب، کاملا بی اساس، مضحک و نمونه دیگری از افتراهای کذب همیشگی» او نسبت به دستگاه دیپلماسی و وزیر امور خارجه است.
جواد کریمی قدوسی هفته گذشته در سخنان مدعی شده که تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در جریان دستیابی به برجام، «هفت توافق با غرب و آمریکایی‌ها» داشته است. او در این سخنان که فایل ویدئویی آن در وب‌سایت رسمی‌اش منتشر شده، ادعا کرده که «تنها بخشی از این توافق‌ها» در زمینه «هسته‌ای، موشکی، مقاومت، حقوق بشر، به رسمیت شناختن اسرائیل و پذیرش عربستان به عنوان قدرت منطقه‌ای» بوده است.‎

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. مسلما این توافقها بدون نظر مقام معظم رهبری نبوده است ، نه روحانی میتواند رئیس جمهور مادام العمر باشد و نه ظریف وزیر خارجه مادام العمر که نیاز به حمایت شیطان بزرگ داشته باشند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

پس از مرگ مشکوک رییسی در سقوط بالگرد، بار دیگر بازی تحریم/مشارکت در بین بخشی از نخبگان البته با طنینی متفاوتر از نمونه های پیشین، بالا گرفته است. روند صعودی و چشمگیر طرفداران تحریم در

ادامه »

انتشار یادداشتی از سوی استاد محمد مجتهد شبستری مرا بر آن داشت تا به دلیل علاقه به ایشان و حساسیت نسبت به آینده‌ی مردم

ادامه »

مرگ ابراهیم رییسی چیزی را در معادلات سیاسی ایران تغییر داده است که بدون لحاظ کردن آن رفتن بر روش

ادامه »