خبر خوش از حصر

زیتون- محمود صادقی، نماینده‌ی مردم مجلس، در رابطه با پیگیری موضوع «رفع حصر» رهبران اعتراضات به نتیجه انتخابات سال ۸۸، وعده داد که با «پیگیری‌های خستگی ناپذیر» علی مطهری، «انشاالله تا قبل از عید خبرهای خوبی خواهیم شنید.»
او که روز گذشته به دعوت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، به این دانشگاه رفته بود، در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان در مورد «رفع حصر» خبر داد که ممکن است «این حصر» تا پایان سال جاری شمسی پایان یابد.

به گزارش «انصاف‌نیوز» ، این عضو فراکسیون امید همچنین جمهوری اسلامی را اراده و خواست مردم در حکومت تعبیر کرد و نظام را استوار بر آرای مردم خواند «آنچنان که اراده‌ی جمعی حاکم است و همه‌ی مسئولین از نمایندگان شورای شهر گرفته تا رهبری، همگی با رأی مردم مقبولیت و مشروعیت می‌یابند.»
میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی، رهبران اعتراضات پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم، «جنبش سبز»، از ۲۵ بهمن ماه سال ۸۹ در حصر به سر می‌برند.
حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی نیز پیشتر خبر داده بود که علی مطهری، موفق شده که برخی مسئولان جمهوری اسلامی را به دیدار با میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی، مجاب کند.
فرزند مهدی کروبی همچنین تأیید کرد که علی مطهری، نایب رییس مجلس، در پیگیری موضوع حصر «به یکسری موفقیت‌هایی» دست پیدا کرده است.

به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی twitter
توییتر
به اشتراک گذاری بر روی facebook
فیس بوک
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتزاپ

یک پاسخ

  1. اگر همه کوتاه بیایند، چه بسا در این برهه ی حساس تاریخی به یک خوشحالی و آشتی و همدلی برسیم!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

یادداشت روز

اندیشه

آخرین مطالب