علی مطهری در پیگیری موضوع رفع حصر به یکسری موفقیت‌هایی دست پیدا کرده است

زیتون– حسین کروبی، خبر داد که علی مطهری، موفق شده که برخی مسئولان جمهوری اسلامی را به دیدار با میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی، مجاب کند.
رهبران اعتراضات پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم، «جنبش سبز»، از ۲۵ بهمن ماه سال ۸۹ در حصر به سر می‌برند.
حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی به روزنامه امید ایرانیان گفت که اگرچه با این دیدار موافقت شده، اما هنوز زمان آن تعیین نشده است.
فرزند مهدی کروبی همچنین تأیید کرد که علی مطهری، نایب رییس مجلس، در پیگیری موضوع حصر «به یکسری موفقیت‌هایی» دست پیدا کرده است.
او در مورد «دستاوردهای» علی مطهری و یا نام یا مسئولیت افرادی که قرار است با رهبران در حصر اعتراضات پس از انتخابات، ملاقات کنند، اشاره‌ای نکرده است.
علی مطهری پیشتر هم برای «رفع حصر» و «محاکمه همه عوامل دخیل در اتفاقات پس انتخابات ریاست جمهوری دهم» تلاش کرده بود.
به گفته حسین کروبی علی مطهری از مجلس نهم به دنبال حل موضوع حصر بود در مجلس دهم هم جدی‌تر این موضوع را دنبال می‌کند و به یک سری نتایجی رسیده اما این نتایج هنوز منجر به دیدار با محصورین نشده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »