علی مطهری: با محصوران ملاقات کردیم

زیتون- علی مطهری، نایب رییس دوم مجلس، گفت «به ما اجازه دادند ملاقاتی با محصوران داشته باشیم» تا بررسیشود «اگر آزاد شوند برنامه‌شان چیست»> به گفته مطهری موسوی، کروبی و رهنورد «گفته‌اند نظام را دوست دارند و مایل به وحدت هستند» که «این‌ها را به مقامات و رهبری ابلاغ کردیم.»
به گزرش ایسنا، مطهری درباره شرایط حصر گفت: «در یک خانه دو سه اتاقه که پرشنود است، بدون روزنامه و تلویزیون؛ که البته اخیرا گذاشتند چند روزنامه وارد شود». به گفته او «تنها این‌ها مقصر نیستند و دوطرف در این جریان مقصر بودند. اگر هم بیایند بیرون دیگر اتفاقی نمی‌افتد، مانند زمانی که آیت‌الله منتظری بیرون آمدند و مشکلی پیش نیامد.»
مطهری به دعوت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی در دانشکده مهندسی این دانشگاه حضور یافت و به سوالات نمایندگان تشکل‌های دانشجویی پاسخ داد.
نایب رییس دوم مجلس دهم اضافه کرد: «گاهی حتی مساله آزادی از معیشت مهم‌تر است و برخی مردم معیشت‌شان را برای رسیدن به آزادی کنار می‌زنند.»
مطهری در پاسخ به سوالی درباره برگزاری کنسرت گفت در صورت بروز «مفسده» این مساله «بر عهده نهادهای اجرایی است که نظارت داشته باشند» و اگر لازم باشد «کنسرت زنانه و مردانه اجرا می‌شود.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. دو طرف مقصر هستند ؟!!
    لابد به این علت که صدور دستور بازداشت اصلاح طلبان دو روز قبل از انتخابات و حمله به ستاد موسوی و بیرون آوردن احمدی نژاد با اجازه شرعی صورت گرفته است !
    پیچش هم که دست ولی امر است !!

    1. میشود جور دیگری هم دید.
      موسوی قوانین بازی را به هم زد و از اشوب حمایت کرد. کاری که ال گور در امریکا نکرد. اگر درست عمل کرده بود، ۴ سال بعد رئیس می شد.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

ایران وارد دوران جدیدی شده است. خون ژینا معنای حیات و نیز حیات سیاسی را برای مردم شریف مظلوم ایران عوض کرد. هر کنشگر حزبی و سیاسی اگر سکوت کند برای همیشه مقهور، مطرود و مغبون خواهد بود. نوشتن از «حجیت شرعی» در برابر «خون مظلوم» که زیره به کرمان بردن است، اما انفعال یا سکوت در برابر این رخداد بزرگ تاریخ، پایان عمر سیاسی هر اصلاح‌طلب واقعی خواهد بود…

ادامه »

در این فضای تب‌آلود جامعه ایران و در این روزهای خشم و خروش و آتش و خون و سرکوب در میهن بلازده ما، خبر

ادامه »

پیرمرد لاغر و خمیده بود، یک پایش لنگ می‌زد، پیراهن چروک و پیژامه‌ای به تن داشت، با کلید به شیشه

ادامه »