زیتون- علی مطهری، نایب رییس دوم مجلس، گفت «به ما اجازه دادند ملاقاتی با محصوران داشته باشیم» تا بررسیشود «اگر آزاد شوند برنامه‌شان چیست»> به گفته مطهری موسوی، کروبی و رهنورد «گفته‌اند نظام را دوست دارند و مایل به وحدت هستند» که «این‌ها را به مقامات و رهبری ابلاغ کردیم.»
به گزرش ایسنا، مطهری درباره شرایط حصر گفت: «در یک خانه دو سه اتاقه که پرشنود است، بدون روزنامه و تلویزیون؛ که البته اخیرا گذاشتند چند روزنامه وارد شود». به گفته او «تنها این‌ها مقصر نیستند و دوطرف در این جریان مقصر بودند. اگر هم بیایند بیرون دیگر اتفاقی نمی‌افتد، مانند زمانی که آیت‌الله منتظری بیرون آمدند و مشکلی پیش نیامد.»
مطهری به دعوت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی در دانشکده مهندسی این دانشگاه حضور یافت و به سوالات نمایندگان تشکل‌های دانشجویی پاسخ داد.
نایب رییس دوم مجلس دهم اضافه کرد: «گاهی حتی مساله آزادی از معیشت مهم‌تر است و برخی مردم معیشت‌شان را برای رسیدن به آزادی کنار می‌زنند.»
مطهری در پاسخ به سوالی درباره برگزاری کنسرت گفت در صورت بروز «مفسده» این مساله «بر عهده نهادهای اجرایی است که نظارت داشته باشند» و اگر لازم باشد «کنسرت زنانه و مردانه اجرا می‌شود.»

بازگشت به صفحه اول