رزمایش جدید سپاه با شعار تحقیر تحریم‌ها

زیتون- پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از آغاز رزمایش نظامی «مدافعان حریم ولایت» خبر داد.
امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به این رزمایش «تهدید ایران از سوی آمریکایی را یاوه گویی» توصیف کرد و گفت: «دشمن دست از پا خطا کند، موشک‌های ما بر سر آن‌ها فرود می‌آید.»
به گزارش سپاه نیوز در این رزمایش که از امروز (شنبه) در سمنان در حال اجراست، نیروی هوا-فضای سپاه سامانه‌های راداری و موشکی را به کار می‌گیرد. هدف از این رزمایش «نمایش آمادگی‌های همه جانبه دفاعی برای مقابله با هرگونه تهدید» و «تحقیر تحریم‌ها» عنوان شده است.
خبرگزاری فارس نیز خبر داد که شعار رزمایش پدافندی «مدافعان حریم ولایت» نیروی هوا-فضای سپاه «همت جهادی، اراده ایرانی، اقتدار انقلابی، تحقیر تحریم و تهدید» از پنج روز قبل برنامه‌ریزی شده است.
سپاه پاسداران روز ۱۲ بهمن نیز در همین منطقه دست به آزمایش موشک بالستیک زده بود. انتشار خبر این اقدام سپاه با واکنش دولت جدید آمریکا مواجه شد. وزارت خزانه‌داری آمریکا با اعمال تحریم‌های جدید، چندین شخصیت حقیقی و حقوقی را در این رابطه تحریم کرد. همچنین فهرست تجهیزات پزشکی که برای ورود به ایران نیازمند مجوز ویژه هستند، طولانی‌تر شد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. تهدیدهای امریکا متوجه ایران است ، سپاه مانور “مدافعان حریم ولایت” برگذار میکند !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اخیرا سلطنت‌طلبان دست به فرصت‌طلبی بزرگی تحت مفهوم «وکالت» زدند. خارج از اینکه روش اتخاذی چقدر غیر دموکراتیک و غیر علمی بود، اما نفس دست چ‌زدن به‌چنین عملی از یک توهم و فرصتًطلبی بزرگ پرده

ادامه »

– ماموستایان در میان مردم کردستان، همواره مورد احترام و از جایگاه اجتماعی برجسته‌ای برخوردار بوده‌اند. غیر حکومتی بودن، قرائت حداقلی و غیر فقهی

ادامه »

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه

ادامه »