خبرگزاری فارس: شبکه‌ای از کانال‌های تلگرامی متلاشی شدند

زیتون- خبرگزاری فارس خبر داد «مجموعه‌ای از کانال‌های تلگرامی وابسته به جریان ضد انقلاب که قصد نفوذ و شبکه‌سازی» را در ایران داشتند، «متلاشی» شدند.
به نوشته فارس «کانال محوری این شبکه در تلگرام گارد جاویدان نام داشت» که با «محافل ضدانقلاب خارج‌نشین» ارتباط داشت.
فارس در گزارش خود با اشاره به این‌که «در زیر مجموعه این کانال تلگرامی به تعداد استان‌های کشور، گروه‌های تلگرامی ساخته شده بود»، اضافه کرد هدف این کانال‌ها «فریب و عضوگیری از میان کاربران تلگرام در سراسر کشور» بوده است.
در خبر فارس اشاره‌ای به نهاد بازداشت کننده نشده، اما خبر حکایت از آن دارد که «تمامی اعضای این کانال‌ها و مرتبطین آن‌ها» بازداشت شده‌اند و «سرشبکه‌ها و ادمین‌های دستگیر شده در اعترافات خود از ابعاد کلاهبرداری ضد انقلاب خارج نشین در این پروژه پرده برداشته‌اند.» از جمله وعده‌ها به مدیران این کانال‌ها «تحصیل فرزندان» و «حمایت مالی» بود.

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. فارس که راست میگه ولی اونجای دروغگو ، اگر چنین فتحی شده بود سربازان گمنام گوش همه را کر میکردند ، چهار تا جوان را در یک مهمانی دستگیر میکنند کلی برای آن فتح المبین رجز میخوانند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی پیش‌رو و مترقی اصلاح‌طلبانه کاشته، داشته و درویده‌اند؛ تکاپویی که می‌خواهد

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که

ادامه »