نعمت‌زاده اتهام فساد مالی را دروغ خواند

زیتون- محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت «همه محتوای» نامه اخیر احمد توکلی به اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهوری، «دروغ» است و توکلی «باید در این باره توضیح دهد.»
نعمت‌زاده به ایسنا گفت از توکلی بابت مسایل مطرح شده در این نامه شکایت کرده و او باید «پاسخ‌گوی مسایل مطرح شده در این نامه باشد.»
احمد توکلی، نماینده سابق مجلس و رییس هیات‌مدیره سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت، در نامه‌ای به اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهوری خواستار عزل وزیر صنعت شده بود. او در این نامه محمدرضا نعمت‌زاده را «میلیاردر و ویژه‌خوار» خوانده بود. توکلی با اشاره به عضویت نعمت زاده، همسر و دو دختر او در هیات مدیره شرکت‌های مختلف، از درخواست وزیر صنعت برای آنکه «گمرک ایران از جریمه قانونی ۳۰۰۰ میلیارد تومانی شرکت ال‌جی به خاطر تقلبات گمرکی این شرکت، چشم بپوشد» به عنوان یکی از «ویژه‌خواری‌های» او اشاره کرده بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

ارتفاع جنبش زن، زندگی، آزادی از قد تمام نیروهای سیاسی ایران بلندتر است، این واقعیت موجب شده که برخی از این نیروهای فعال بکوشند خود را ارتقا دهند تا با جنبش جاری هماهنگ شوند؛ برخی

ادامه »

مرز میان صداقت و خودفریبی، تحرّی حقیقت یا تحریف آن بسیار ظریف است؛ گاهی سیمای شخص به طور تصنعی تصویری را وارونه جلوه می‌دهد،

ادامه »

جبهه آزادی‌بخش ملت اسلوون (OF) در ۲۶ آوریل ۱۹۴۱، دو سال پس از جنگ جهانی دوم و هفته‌ها پس از

ادامه »