وزیر اطلاعات: تجهیزات جدید با نظارت وزارت اطلاعات در نهاد ریاست‌جمهوری نصب شده است

زیتون– محمود علوی، وزیر اطلاعات، گفت «تجهیزاتی» که به نهاد ریاست جمهوری انتقال یافته است، «نه امنیتی بوده و نه اطلاعاتی.»
علوی در گفت‌و‌گو با فارس خبر داد که ورود این تجهیزات به نهاد ریاست‌جمهوری، از سوی وزارت اطلاعات انجام شده است. به گفته او نصب این تجهیزات «برای اطمینان و سلامت امنیتی این نهاد» بوده است.
یک ماه پیش، صادق لاریجانی، رییس قوه قضاییه، دولت حسن روحانی را متهم کرده بود که تجهیزات فنی را بدون اطلاع نیروهای امنیتی به داخل ریاست جمهوری برده‌اند. لاریجانی از دولت خواسته بود توضیح دهد که انتقال این تجهیزات با اجازه چه کسی و با چه پولی انجام شده است.
حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مشهد در مجلس، نیز همان موقع گفته بود تجهیزات واردشده «تجهیزات شنود» هستند و، به گفته او، هدف از آن «تکرار فتنه ۸۸ است.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. این دولت خیلی بی ملاحظه است. حساب نمی کنه صادق لاریجانی اگر نتونه کاخ ریاست جمهوری را شنود کنه، پس چکار کنه؟ به کارهای قوه قضائیه برسه؟!! بیچاره حوصله اش سر میره خب!!!!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا شد که مراجع دینی و علمای مذهبی شیعی در ایران به دلایلی نمی توانند در

ادامه »

بر اساس پژوهش‌های متعدد و تجربه زیسته مشترک همه ما، نظام آموزشی در دین‌دار‌کردن نسل جوان، شکست بزرگی خورده اما شما باز هم بدون

ادامه »

ظریفی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشته بود «نه تنها بیزارم از این اسلامتون، بلکه بیزارم از اون یکی اسلامتون که می‌گید این اون نیست». نویسنده‌ی پیام به ظرافت تمام تفکیک میان «این» اسلام و «آن یکی» اسلام را، اگرچه نا-هم‌دلانه، یادآوری کرده است؛ بخشی از پروژه‌ی نواندیشان دینی را!

ادامه »