وزیر اطلاعات: تجهیزات جدید با نظارت وزارت اطلاعات در نهاد ریاست‌جمهوری نصب شده است

زیتون– محمود علوی، وزیر اطلاعات، گفت «تجهیزاتی» که به نهاد ریاست جمهوری انتقال یافته است، «نه امنیتی بوده و نه اطلاعاتی.»
علوی در گفت‌و‌گو با فارس خبر داد که ورود این تجهیزات به نهاد ریاست‌جمهوری، از سوی وزارت اطلاعات انجام شده است. به گفته او نصب این تجهیزات «برای اطمینان و سلامت امنیتی این نهاد» بوده است.
یک ماه پیش، صادق لاریجانی، رییس قوه قضاییه، دولت حسن روحانی را متهم کرده بود که تجهیزات فنی را بدون اطلاع نیروهای امنیتی به داخل ریاست جمهوری برده‌اند. لاریجانی از دولت خواسته بود توضیح دهد که انتقال این تجهیزات با اجازه چه کسی و با چه پولی انجام شده است.
حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مشهد در مجلس، نیز همان موقع گفته بود تجهیزات واردشده «تجهیزات شنود» هستند و، به گفته او، هدف از آن «تکرار فتنه ۸۸ است.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. این دولت خیلی بی ملاحظه است. حساب نمی کنه صادق لاریجانی اگر نتونه کاخ ریاست جمهوری را شنود کنه، پس چکار کنه؟ به کارهای قوه قضائیه برسه؟!! بیچاره حوصله اش سر میره خب!!!!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

چهره‌ی مچاله‌شده از گریه و لابه‌ی بسیارِ او، بِرندی شده بود. بر بالای هر منبری که می‌رفت، در جمعِ هر جماعتی که می‌رفت؛ اشک‌اش دمِ مشکش بود. چشمِ جوانان مؤمن و انقلابی را خوب گرفته

ادامه »

سالها پیش که رهبر جمهوری اسلامی در بزنگاه انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ جنجال سند آموزشی ۲۰۳۰ را به‌پا کرد در مطلبی با عنوان «اصولگرایان

ادامه »

توی یک عالم دیگری سیر می‌کرد. در عوالمی که به واقعیت راه نداشت. تک‌تک جمله‌هایی که بیان می‌کرد و سفارش‌هایی

ادامه »