زینب کریمیان و صالح دلدم بازداشت شدند

زیتون- آن‌گونه که سایت کلمه خبر داده است هفته گذشته زینب کریمیان، روزنامه‌نگار، و صالح دلدم، کارگردان سینما، از سوی وزارت اطلاعات بازداشت شده‌اند.
براساس گزارش کلمه زینب کریمیان، خبرنگار، هفته گذشته و پس از بازداشت طاهره ریاحی (روزنامه‌نگاری که هفتم دی ماه امسال بازداشت شد) از سوی وزارت اطلاعات بازداشت شده است. از علت بازداشت کریمیان اطلاعی در دست نیست و به نوشته کلمه «او تنها طی تماسی از سلامتی خود به آنها خبر داده است.»
با این حال یکی از نزدکان کریمیان در گفت‌وگوهای خصوصی بازداشت زینب کریمیان را تکذیب کرده است.
هم‌زمان صالح دلدم، تهیه کننده و کارگردان سینما نیز هفته گذشته از سوی وزارت اطلاعات بازداشت شده است و علت دستگیری او نیز مشخص نیست. دلدم مسئول شاخه هنرمندان حزب مردم‌سالاری است. به گزارش کلمه ماموران وزارت اطلاعات ماه گذشته نیز قصد داشتند او را به اتهام‌های «اقدام علیه امنیت ملی» و «تبلیغ علیه نظام» بازداشت کند، اما موفق به این کار نشدند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. بالاخره زینب کریمیان بازداشت شده یا نه؟ این چه طرز خبر رسانی است؟!
    ملا نصرالدین می‌گفت من و زنم یک منجم کامل ی هستیم. من می‌گویم فردا باران می آید و او می‌گوید نمی آید. آخرش هم یکی از این دو می شود!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اگر سرگذشت خامنه‌ای را از پیش از انقلاب ۵۷ تا رسیدن به رهبری مرور کنیم درمی‌یابیم که راهی که خامنه‌ای در رسیدن به قدرت طی کرده مشابهتی با راهی که دیگر دیکتاتورهای جهان سومی، از

ادامه »

این روزها اظهار نظر آقای «حسین کچوییان» را در باب اعتراضات اخیر که از تلویزیون هم پخش شد، دیدم و متاسف شدم. اگر او

ادامه »

درآمد در یادداشت پیشین (منتشر شده در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۱ در زیتون) تحلیلی ارائه شد و وفق آن ادعا

ادامه »