پرداخت وام ۱۰۰ میلیون تومانی به واحدهای تولیدی پلاسکو

زیتون– علی ربیعی، وزیر تعاون خبر داد بیمه بیکاری کارگرانی که به دلیل ریزش ساختمان پلاسکوی تهران بیکار شده‌اند، برقرار می‌شود و به صاحبان واحدهای تولیدی پلاسکو نیز «وام ۱۰۰میلیونی با سود۴درصد» پرداخت خواهد شد.
به گفته ربیعی «کارگران بیکار شده ساختمان پلاسکو از فردا، یک‌شنبه، می‌توانند برای دریافت بیمه بیکاری به اداره‌های کار مراجعه کنند». او همچنین افزود که «سازمان تامین اجتماعی هزینه تکمیل درمان آتش‌نشانان را متقبل و مستمری شهدا از امروز بدون تشریفات اداری برقرار می‌کند.»
به گفته وزیر تعاون قرار است یک «مرکز تولید موقت» ایجاد شود: «با استاندار تهران صحبت کردیم که بتوانیم محلی را در تهران آماده کنیم و این محل، مرکز تولید موقت شود ضمن اینکه با صندوق کارآفرینی امید صحبت کردیم که بتوانیم وام‌های ارزان‌قیمت به مجموعه‌های تولیدی پلاسکو ارائه دهیم و مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان وام با بهره ۴ درصد برای کارگاه‌های تولیدی داشته باشیم.»
ربیعی خبر داد اسامی «همه کسانی که در لیست تامین اجتماعی هستند» منتقل شده تا «به سرعت بیمه بیکاری آنها» برقرار شود و از سوی دیگر و با توجه به نزدیک به شدن به عید نوروز، وزارت کار و تعاون «وجوهی را در اختیار بانک رفاه قرار داده تا وام‌های ارزان‌قیمت به افرادی که کارگران بیکار شده پلاسکو را به کارگیری کنند، ارائه شود.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

۱- «پنجاه آمبولانس برده بودن. کلی ماشین و اتوبوس ول داده بودن توو جاده. به همه بیمارستانهای استان آماده باش داده بودند. انگار مثلا سلاح بیولوژیکیول کردن توو استان 🤣مدیریت فشل. هرکی به هرکی. خر

ادامه »

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران دفاع مقدس. در بیش

ادامه »

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی

ادامه »