محمد خاتمی از محمدرضا نقدی شکایت کرد

زیتون– محمد انجام، وکیل محمد خاتمی، از شکایت موکل خود علیه محمدرضا نقدی، رییس پیشین سازمان بسیج و معاون فرهنگی – اجتماعی فعلی سپاه پاسداران خبر داد.
محمد انجام به آنا، خبرگزاری دانشگاه آزاد، گفت این شکایت دو هفته پیش در دادسرای رسانه و به اتهام «نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی» انجام شده است.
محمدرضا نقدی پیش از این در گفت‌وگویی با روزنامه شرق، گفته بود که «آقای خاتمی رفته برای کار سیاسی از شاه عربستان پول گرفته». نقدی پس از آن‌که خبرنگار شرق به او گفت این مساله تکذیب شده، ادامه داده بود: «تکذیب شده؟ از من شکایت کنند و من را محاکمه کنند».
وکیل خاتمی اضافه کرد که شکایت از نقدی با نظر مثبت رییس دولت اصلاحات رسانه‌ای شده است.
به گفته انجام در سال ۸۸ و پس از مطرح شدن دیدار خاتمی با جرج سوروس از سوی حسین شریعتمداری، خاتمی قصد شکایت نداشت. اما «در دیداری که با علما و مراجع قم داشت وقتی این مساله مطرح می‌شود به آقای خاتمی می‌گویند که اگر مساله واقعیت ندارد شکایت کنید به همین خاطر تصمیم به طرح شکایت گرفته شد.»

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. منظور سردار این بوده که کسی جرئت شکایت از من را ندارد شکمش را سفره میکنم ، نه اینکه مدرکی دارم یا قضیه صحت دارد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

مقدمه من در ماهیّت استبدادی جمهوری اسلامی پس از ادخال ولایت فقیه توسط مجلس خبرگان اول — حتی ولایت فقیه غیر مطلقه— هیچ حرفی ندارم. ایران مثل یک بیماری است که سرطان خون یا ویروس

ادامه »

پس از مرگ مشکوک رییسی در سقوط بالگرد، بار دیگر بازی تحریم/مشارکت در بین بخشی از نخبگان البته با طنینی متفاوتر از نمونه های

ادامه »

انتشار یادداشتی از سوی استاد محمد مجتهد شبستری مرا بر آن داشت تا به دلیل علاقه به ایشان و حساسیت

ادامه »