سرپرست نهاد ریاست جمهوری پاسخ رییس قوه قضاییه را داد

زیتون- مرتضی بانک، معاون کل ‌سرپرست نهاد ریاست جمهوری، خبر داد که «مسایل امنیتی» این مجموعه با هماهنگی وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران انجام می‌شود. او همچنین خبر عدم حضور روحانی در ساختمان نهاد ریاست‌جمهوری را رد کرد.
پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از بانک نوشت که «هر کاری که در مسایل امنیتی نهاد ریاست‌جمهوری» شده، با هماهنگی «سپاه و وزارت اطلاعات» صورت گرفته و «قطعا تخلف نبوده است.»
هفته گذشته صادق لاریجانی پرسیده بود که «تجهیزات بسیار فنی مربوط به شنود که بدون اطلاع نیروهای امنیتی به داخل ریاست جمهوری بردند، با اجازه که بوده است؟ به چه وجهی بوده است؟ پولش از کجا آمده است؟» چند روز بعد از سخنان لاریجانی، جواد کریمی قدوسی، نماینده مجلس، ضمن اشاره به سخنان رییس قوه قضاییه، گفته بود که روحانی به دلیل «ورود تجهیزات فنی و امنیتی ارتباطی و مخابراتی و شنود و ضد شنود» پاستور را «تحویل برادر و فرزندانش داده است و خودش در کاخ سعدآباد نشسته و صبح‌ها ساعت ۱۰ سرکار می‌آید و ساعت ۱۴ آنجا را ترک می‌کند.»
معاون کل نهاد ریاست‌جمهوری در واکنش به این سخنان گفت که روحانی «با همه قوت و قدرت در مجموعه ریاست جمهوری و در محل اصلی ریاست جمهوری» حاضر است و «نیازی به حضور در مکان‌های مختلف و متنوع ندارند».
مرتضی بانک همچنین از «قوای مختلف» خواست «وقتی می‌خواهند موضوعی را مطرح کنند، به بازتاب‌های منفی توجه داشته و اسناد و مدارک بیشتری را بررسی کنند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. ادعاهای بی پایه شاید از امثال سعید طوسی تعجب برانگیز نباشد اما از فقیه جامع الشرایطی در مقام قاضی القضات …

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بازاریان نقش تعیین‌کننده‌ای در وقوع انقلاب ۵۷ داشتند. بخشی از حزب مؤتلفه به نام موتلفهٔ بازار پیش از انقلاب نقش مهمی در فعالیت‌های سیاسی ایفا کرد. این بخش که با نام اصناف جمعیت موتلفه در

ادامه »

روز شنبه ۸ بهمن خبر مصوبه سران سه قوه جهت فروش اموال دولتی ( یعنی اموال ملت ) تحت عنوان «مولدسازی دارایی های دولت

ادامه »

اخیرا سلطنت‌طلبان دست به فرصت‌طلبی بزرگی تحت مفهوم «وکالت» زدند. خارج از اینکه روش اتخاذی چقدر غیر دموکراتیک و غیر

ادامه »