زیتون- محمدحسین مقیمی، رییس ستاد انتخابات وزارت کشور خبر داد که مهدی کروبی نیز مانند تمام ایرانیان دیگر از حق رای دادن برخوردار است و همه کسانی که می توانند رای دهند هر کجا که باشند باید امکانات لازم را فراهم کنیم تا رای خود را به صندوق بیاندازند.

محمد تقی کروبی، فرزند مهدی کروبی، از رهبران معترضان به نتیجه انتخابات سال ۸۸ اعلام کرد که پدرش برای شرکت در انتخابات، درخواست صندوق رای سیار در محل حصرش کرده است.

98D7889D-2F64-4D11-8DA0-680AC5B7C1A4_w640_r1_s_cx0_cy12_cw0

محمد تقی کروبی عصر چهارشنبه پنجم اسفند در صفحه فیس‌بوک خود نوشته است: «دقایقی پیش مادر به نقل از پدر گفت علی‌رغم اشکالاتی که از ۸۸ تاکنون داشته و دارم در روز جمعه برای مصلحت مهمتری (حفظ جمهوریت) رای خواهم داد». وی افزوده است: «امروز عصر از ماموران امنیتی خواسته شده که زمینه حضور صندوق سیاری در مکان حصر جهت رای دادن پدر در روز جمعه را فراهم سازند». هنوز مشخص نیست نیست که ماموران امنیتی مراقب مهدی کروبی، با این تقاضای وی موافقت کرده‌اند یا خیر؟

با این حال انتشار این خبر باعث ایجاد موج جدیدی در هواداران جنبش سبز و جوانانی شده‌است که قصد شرکت در انتخابات را دارند. هوادارن این رهبر در حصر با ایجاد هشتگ(#من_مهدی_فرزند_احمد_صدایم_قطع‌نمیشود) از این موضع گیری مهدی کروبی استقبال کردند.

بازگشت به صفحه اول