احمد علم‌الهدی: هر جریانی در مقابل مقام معظم رهبری مساوی با کفر و شرک است

زیتون– احمد علم‌الهدی، امام جمعه و نماینده آیت الله خامنه ای در مشهد گفت: «امروز مقام معظم رهبری قبل از اینکه مرجع تقلید و رهبر سیاسی نظام باشند؛ به‌عنوان حجت امام زمان(عج) اهداف حکومت حضرت مهدی(عج) را مدیریت کرده و اطاعت‌پذیری محض نیز بر ما واجب است.»
به گفته او هر جریانی در مقابل رهنمودهای معظم‌له با هر نماد سیاسی مساوی با کفر و شرک است و ما با آن مقابله می‌کنیم. ملت انقلابی ایران با همان اقتداری که با آمریکا می‌جنگد با جریان سکولار داخلی که بخواهد پیاده نظام دشمن باشد، مقابله خواهد کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی با بیان اینکه امروز تمام منافع آمریکا و غرب در منطقه که حیات‌شان به آن بستگی دارد، در تیررس اهداف موشکی ایران است، افزود که ملت ایران با همان اقتدار مقابله با آمریکا، مقابل «جریان سکولار داخلی» ایستادگی می‌کند.
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی در جمع مردم تربت‌حیدریه تاکید کرد که مشکل آمریکا با جمهوری اسلامی ایران به‌خاطر اصل جدایی‌ناپذیر استکبارستیزی این ملت است و در غیر این صورت این نظام را به مانند سایر نظام‌های جهان پذیرفته و مشکلی ندارد.
او در اعتراض به اینکه برخی افراد نام آمریکا و اروپا را به‌معنای «دنیا» قلمداد می‌کنند و به‌دنبال تعامل با آن در راستای رشد و توسعه اقتصادی هستند، گفت که این نوع نگاه با اصل تفکر انقلابی ملت ایران که بر گرفته از استکبارستیزی است مغایرت دارد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. فعلا که سالی ۱۵۰ هزار جوان نخبه این ملت انقلابی سر از امریکا و کشورهای هم پیمان امریکا در می آورند و سایر جوانان هم در حسرت آن روزگار میگذرانند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

نزدیک به دوازده‌سال از حصر می‌گذرد. همسرانِ محصور کوچه‌ی اختر هنوز بر همان عهد پیشین مانده‌اند. با این تفاوت که با توجه به محدودیت‌های حصر، حضور سیاسی‌شان در این چندسال منحصر به برخی پیام‌ها و

ادامه »

کسانی که “رابطه ی سمی” یا “پیوند زهرآگین” و مناسبات و نشانه‌های آن را می‌شناسند، می‌دانند که همه‌ی اطرفیان چنین پیوندی قربانی هستند؛ کسانی

ادامه »

ارتفاع جنبش زن، زندگی، آزادی از قد تمام نیروهای سیاسی ایران بلندتر است، این واقعیت موجب شده که برخی از

ادامه »