اگر دادگاهی شوم، تخلفات پرونده بورسیه را افشا می‌کنم

عذرخواهی محمود صادقی از صادق لاریجانی به خاطر سخنانش در دانشگاه شیراز

زیتون– محمود صادقی، نماینده مجلس، گفت در سخنرانی خود در شیراز «اظهارات نسبتا تندی نسبت به رییس قوه‌قضاییه» داشت که «جا دارد در اینجا بابت آن از رییس دستگاه قضا عذرخواهی کنم.»
صادقی چند روز پیش در یک سخن‌رانی به مناسبت روز دانشجو در شیراز، با اشاره به سخنان رئیس قوه قضاییه، خطاب به صادق لاریجانی گفته بود: «آقای رئیس قوه قضاییه این مزخرفات چیست که درباره من گفته‌اید؟»

صادق لاریجانی پیش از این صادقی را متهم کرده بود که «وقیحانه» سوال پرسیده است.

به گزارش ایلنا، صادقی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اصل ۸۳ قانون اساسی گفت: «نمی‌توان مصونیت نمایندگان را نادیده گرفت. نباید فضایی باشد که نمایندگان از گفتن حقیقت واهمه داشته باشند و لرزه بر اندامشان باشد.» او اضافه کرد: «نباید این فضا را به وجود آورد که نماینده نگران آن باشد که با گفتن حقیقت در دوره بعد، رد صلاحیت شود. نماینده نباید تعقیب قضایی شود و یا شبانه اقدام به جلب او کنند.
صادقی با اشاره به شکایت‌هایی که از او شده،درباره یکی از آن‌ها توضیح داد: «مربوط به دانشجویان بورسیه است که برخی بورس نبوده‌اند. آن بورسیه‌ها از نظر بنده غیرقانونی است. در حالیکه من به بورسیه‌ها کاری ندارم و این روند را سالم نمی‌دانم، تا بحال زبان نگشوده‌ام و نگفته‌ام که پسر فلان روحانی، وزیر، معاون رییس‌جمهور و… در این لیست بورسیه‌ها بوده‌اند که اگر دادگاهی شوم، کاملا آنها را افشا می‌کنم.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. ظاهرا در حکومت اسلامی مصونیتی وجود ندارد ، دلیل انهم سرنوشت مراجع تقلید ایات عظام شریعتمداری و منتظری و صادق روحانی و مراجع دیگری که عتبه ولی امر مسلمانان جهان را نبوسد . مردم عادی یا بنابه ادبیات تشیع موالی که دیگر هیچ ، میشود چند هزار نفر انان را با حکم همایونی به دار کشید !!
    دزدی از بیت المال هم به اجماع اصحاب حد ندارد !!!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

اگر دادگاهی شوم، تخلفات پرونده بورسیه را افشا می‌کنم

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »