کاظم صدیقی: دشمن به شدت در دانشگاه‌ها‌ نفوذ پیدا کرده

زیتون– کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران گفت: «در روزهای گذشته شاهد شعار زنده باد اصلاحات در روز دانشجو بودیم و این یعنی دشمن به شدت نفوذ پیدا کرده است.»
کاظم صدیقی با تاکید بر اینکه «دشمنان به مبانی فکری و اعتقادی مسلمانان دست انداخته‌اند»، افزود که دشمنان شب و روز در حال بمباران فکری هستند و ما ظاهراً در منطقه خود هستیم اما آنها در دیار ما نیز در حال فعالیت هستند و مسلمانان در دخل و تصرف کشورشان هیچ اختیاری ندارند.

به گزارش تنسیم، امام جمعه موقت تهران گفت که حتی «دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش کشورمان در اختیار آنهاست»؛ زیرا با گذشت ۳۰ سال از انقلاب هنوز «درس ولایت در مدارس تدریس نمی‌شود.»
طی دو روز گذشته انجمن‌های اسلامی دانشگاه‌های کشور میزبان مراسم ویژه‌ای برای بزرگداشت روز دانشجو بودند.
در برنامه‌های برگزارشده، بخشی از جامعه دانشجویی کشور در حمایت از رهبران در حصر جنبش سبز، محمد خاتمی و زندانیان سیاسی شعار سر داده بودند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. وقتی در دانشگاه تحت نظر نهاد نمایندگی ولی فقیه ، نفوذ دشمن از فاصله چند هزار کیلومتری بیش از نفوذ اسلام است ، جمع کنید این بساط اسلام ناب محمدی را !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

نسبت انسان‌ها با جنبش‌های اجتماعی را می‌توان با سه رنگ اصلی توصیف نمود: سفید، سیاه و خاکستری. سفیدها مخالفین وضع موجود هستند و برای تغییر آن تلاش می‌کنند، سیاه‌ها موافقان وضع موجود هستند و در

ادامه »

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون

ادامه »