کاظم صدیقی: دشمن به شدت در دانشگاه‌ها‌ نفوذ پیدا کرده

زیتون– کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران گفت: «در روزهای گذشته شاهد شعار زنده باد اصلاحات در روز دانشجو بودیم و این یعنی دشمن به شدت نفوذ پیدا کرده است.»
کاظم صدیقی با تاکید بر اینکه «دشمنان به مبانی فکری و اعتقادی مسلمانان دست انداخته‌اند»، افزود که دشمنان شب و روز در حال بمباران فکری هستند و ما ظاهراً در منطقه خود هستیم اما آنها در دیار ما نیز در حال فعالیت هستند و مسلمانان در دخل و تصرف کشورشان هیچ اختیاری ندارند.

به گزارش تنسیم، امام جمعه موقت تهران گفت که حتی «دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش کشورمان در اختیار آنهاست»؛ زیرا با گذشت ۳۰ سال از انقلاب هنوز «درس ولایت در مدارس تدریس نمی‌شود.»
طی دو روز گذشته انجمن‌های اسلامی دانشگاه‌های کشور میزبان مراسم ویژه‌ای برای بزرگداشت روز دانشجو بودند.
در برنامه‌های برگزارشده، بخشی از جامعه دانشجویی کشور در حمایت از رهبران در حصر جنبش سبز، محمد خاتمی و زندانیان سیاسی شعار سر داده بودند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. وقتی در دانشگاه تحت نظر نهاد نمایندگی ولی فقیه ، نفوذ دشمن از فاصله چند هزار کیلومتری بیش از نفوذ اسلام است ، جمع کنید این بساط اسلام ناب محمدی را !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

در توئیتر روبات‌ها تقریبا از عهده‌ی تمام کارهای یک انسان بر می‌آیند. آن‌ها به صورت خودکار مکالمات عمومی تولید می‌کنند و به پیام‌ها جواب می‌دهند. روبات‌ها در مباحث سیاسی از مواضع سیاستمداران حمایت و هم‌زمان صدای مخالفان را سرکوب می‌کنند تا افکار عمومی را تحت تأثیر قرار دهند. از این رو می‌توان با هدف «ایجاد اجماع» و یا ایجاد «توهم حمایت عمومی» از یک ایده یا یک سیاست یا سیاست‌مدار از آن‌ها بهره گرفت…

ادامه »

بازار دید و بازدیدهای دیپلماتیک در منطقه گرم است و ظاهرا روند نوینی از روابط و همکاری‌های منطقه‌ای شکل گرفته است. فرصت‌های جدید و

ادامه »

در میان فعالین سیاسی بحثی جدی در جریان است که سرنگونی نظام جمهوری اسلامی و گذار یک‌باره از حکومت چه پیامدهایی خواهد داشت. بررسی شرایط ایران نشان می‌دهد که به احتمال زیاد پیامد سرنگونی حکومت «خلاء سیاسی» خواهد بود. در توضیح ویژگی‌های این پدیده می‌توان گفت…

ادامه »