???? میرحسین موسوی در بیمارستان قلب آنژیوگرافی شد

زیتون– میرحسین موسوی  به همراه زهرا رهنورد امروز برای سی‌تی آنژیوگرافی به بیمارستان قلب تهران منتقل شد.

عکس مربوط به حضور میرحسین موسوی در سال‌های گذشته در بیمارستان است

به گزارش «زیتون»، به گفته یکی از پرسنل بیمارستان قلب تهران، پیش از ظهر امروز به ناگهان تعداد زیادی مامور لباس شخصی به همراه ماموران انتظامات بیمارستان برای کنترل بیمارستان به بخش آنژیو وارد شد؛ پس آن میرحسین موسوی و زهرا رهنورد به همراه ماموران مراقب در بیمارستان حضور یافتند.
به گفته شاهدان عینی، ماموران مراقب، با این دو رهبر در حصر «جنبش سبز»  رفتار مناسبی نداشته  و خطاب به این دو با لحن نامناسبی می‌گفتند «شما از ما هم سالم‌تر هستید» یا «چرا با تمارض ما را به درسر می‌اندازید»
همچنین پس از پایان یافتن سی‌تی  آنژیو، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد به محل حصر در خیابان اختر بازگردانده شدند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. هموطنان عزیز هر چند که ۵۰ سال است که من خودم مسلمانم و تمام واجبات را هم بجا می آورم ولی اسلام اصیل و غیر اصیل نداریم ، اسلام همین بوده وهست که هم اینک با پوست و گوشت و استخوان داریم حس میکنیم اسلام غیر از خشونت و خیانت و خودپرستی چیزی به امتش نیاموخته و همه القاب دهن پرکن و رافت و شفقت و مهر و محبت و غیره که به هرکس نسبت می دهند همه اش شعار و دروغ و دغل کاری است .
    واین شعر نغز و بی مغز هم لاپوشانی جنایات ارتکابی آقایان است از صدر تا سفل ( اسلام هیچ نقص و عیبی ندارد از خویش ……. هرچه اشکال است از مسلمانی ماست )

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »