یک نماینده مجلس: رییس‌جمهوری یا ظریف باید به دلیل تمدید تحریم‌های ده ساله از سمت خود استعفا کنند

زیتون- محمدجواد ابطحی، نماینده خمینی‌شهر، خواستار استعفای حسن روحانی یا محمدجواد ظریف شد. 139508051013517549030224
ابطحی به خانه ملت گفت: «با توجه به اقدام آمریکا و نقض صریح برجام و فرصت‌ها و امکاناتی که ایران در عرصه فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای از دست داده، به نظر من شخص رییس جمهوری و یا حداقل وزیر امور خارجه به علت سهل‌انگاری در مساله توافق هسته‌ای باید از سمت خود استعفا کنند.»
به گفته ابطحی پس از تمدید تحریم‌های ایران «نیازی به تصویب قوانین جدید برای مقابله به مثل با اقدامات ضدبرجامی آمریکا» نیست، بلکه تنها لازم است دولت «مصوبه گذشته مجلس در مورد اقدام متقابل و متناسب دولت در اجرای برجام را عملیاتی کند.» او اضافه کرد تمدید تحریم‌های ایران «نقض کامل برجام است و جمهوری اسلامی نسبت به این اقدامات واکنش جدی خواهد داشت.»
نماینده خمینی‌شهر مطرح شدن مسایلی هم‌چون «تدوین طرح‌های دو یا سه فوریتی در مجلس» را «سهل‌اندیشی و ساده‌انگاری و تنها برای اقناع افکار عمومی» توصیف کرد.

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. با توجه به اقدام امریکا شخص رئیس جمهور باید از مقام خود استعفا کند !!
    اگر نکرد محصورش کنید ، کی به کیه !!!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

۱. در طی انتخابات اخیر، مدام شنیده‌ایم که گفته می‌شود: پزشکیان نمی‌تواند کاری از پیش ببرد؛ مگر یک تدارکاتچی چقدر قدرت دارد؛ باید آن دیگری بخواهد وگرنه فرقی بین جلیلی و پزشکیان نیست. اظهار نظرهایی

ادامه »

اگر انتخابات و به ویژه انتخاب ریاست جمهوری در کشوری مانند ایران را یک فرآیندی ترسیم کنیم که می خواهد نمایش دمکراسی باشد ولی

ادامه »

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه

ادامه »