یک نماینده مجلس: رییس‌جمهوری یا ظریف باید به دلیل تمدید تحریم‌های ده ساله از سمت خود استعفا کنند

زیتون- محمدجواد ابطحی، نماینده خمینی‌شهر، خواستار استعفای حسن روحانی یا محمدجواد ظریف شد. 139508051013517549030224
ابطحی به خانه ملت گفت: «با توجه به اقدام آمریکا و نقض صریح برجام و فرصت‌ها و امکاناتی که ایران در عرصه فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای از دست داده، به نظر من شخص رییس جمهوری و یا حداقل وزیر امور خارجه به علت سهل‌انگاری در مساله توافق هسته‌ای باید از سمت خود استعفا کنند.»
به گفته ابطحی پس از تمدید تحریم‌های ایران «نیازی به تصویب قوانین جدید برای مقابله به مثل با اقدامات ضدبرجامی آمریکا» نیست، بلکه تنها لازم است دولت «مصوبه گذشته مجلس در مورد اقدام متقابل و متناسب دولت در اجرای برجام را عملیاتی کند.» او اضافه کرد تمدید تحریم‌های ایران «نقض کامل برجام است و جمهوری اسلامی نسبت به این اقدامات واکنش جدی خواهد داشت.»
نماینده خمینی‌شهر مطرح شدن مسایلی هم‌چون «تدوین طرح‌های دو یا سه فوریتی در مجلس» را «سهل‌اندیشی و ساده‌انگاری و تنها برای اقناع افکار عمومی» توصیف کرد.

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. با توجه به اقدام امریکا شخص رئیس جمهور باید از مقام خود استعفا کند !!
    اگر نکرد محصورش کنید ، کی به کیه !!!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

نه فاجعه، نه حماسه، این فقط یک انتخابات است! به کجا می رویم؟ کدام عملکرد ها و کدام انگیزه ها موجب وضعیت حاضر است؟ می توان گفت آیا که جامعه ی معمولاً “سیاست زده” ما،

ادامه »

در ابتدا لازم به تاکید است که در این یادداشت، به مسئله انتخابات در ایران بر پایه دوگانه نارسا و ساده‌انگارانه «حق و باطل»

ادامه »

اخیرا حدود صد نفر از فعالان فکری و سیاسی ایران با تنظیم و انتشار بیانیه ای نسبتا مفصل در باره

ادامه »