انتقاد دادستان کل کشور از روحانی و علی لاریجانی

زیتون- محمد جعفر منتظری، دادستان کل کشور با اشاره به لغو سخن‌رانی علی مطهری در مشهد به انتقاد از «برخی مقامات از رییس جمهوری تا رییس مجلس» پرداخت که «بدون انجام تحقیق لازم» موضع‌گیری کردند.139501251524562847505184
منتظری گفت: «اگر چنانچه جلوی سخنرانی طرف مقابل را بگیرند و مانع سخنرانی آن جناح در دانشگاهی شوند آقایان فریاد نمی زنند که آزادی از بین رفت.» او با اشاره به علی مطهری اضافه کرد که چرا او که «ادعای آزادی بیان می‌کند، برای مواردی که سخنرانی طرف مقابل لغو شده بلند نمی‌شود و فریاد رییس جمهوری، رییس مجلس و نماینده مجلس بلند نمی‌شود.»
صادق لاریجانی، رییس قوه قضاییه، نیز پیشتر با گلایه از حسن روحانی و علی لاریجانی پرسیده بود چطور «لغو سخنرانی یک نماینده» برای رییس جمهوری و رییس مجلس مساله است، اما آنها در مورد مسائل دیگر از جمله طرح سوال نمایندگان از حساب های شخصی او، سکوت می کنند.
دادستان کل کشور گفت «دشمن بداند» که این اختلاف‌ها «مثل دعواهای داخل خانواده» است و اگر «یک نفر خارج از خانواده بخواهد به دعوا ورود کند، همه اعضای خانواده دست به دست هم می‌دهند و با دشمن متجاوز برخورد می‌کنند.» گرچه به گفته او «باید سعی کنیم در درون خودمان نیز این مسائل پیش نیاید.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. حق با این دادستان کل است ، در باره حسابهای شخصی این سرمایه های اسلام کسی نباید حرف بزند ، تغاری شکسته و ماستی ریخته ، بگذارید خیالشان راحت باشد ، سالها سینه به حصیر مالیده اند !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »