اژه‌ای: یاشار سلطانی به دلیل افشای اسناد محرمانه بازداشت شده بود

زیتون– غلام‌حسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری هفتگی خود گفت رسیدگی به پرونده واگذاری املاک شهرداری تهران ادامه دارد و اتهام یاشار سلطانی نیز نه بحث افشای فساد، بلکه «انتشار سند محرمانه» است. 87080_546
به گزارش ایسنا اژه‌ای با اشاره به پرونده واگذاری املاک شهرداری تهران گفت سازمان بازرسی کل کشور «در حال بررسی این موضوع بودند و هنوز گزارش آن‌ها به اتمام نرسیده بود که این گزارش نیمه‌تمام و نیمه کاره توسط برخی از افراد منتشر شد». به گفته او «نفس انتشار سند محرمانه جرم» است و در پرونده یاشار سلطانی «موضوع بحث انتشار سند محرمانه بوده و با آن برخورد شده است.»
سخن‌گوی قوه قضاییه گفت پرونده شهرداری دنبال می‌شود و متوقف نشده است.
محسنی اژه‌ای به پرونده «حقوق‌های نجومی» هم اشاره کرد و خبر داد که دولت روحانی تاکنون گزارشی درباره این پرونده به قوه قضاییه ارائه نکرده است.
به گفته معاون اول قوه قضاییه این پرونده «همچنان در نهادهای مختلف در دست بررسی» است، گرچه «دیوان محاسبات با وجود اقدامات و گزارش‌های ارائه شده هنوز موردی به قوه قضاییه اعلام نکرده و سازمان بازرسی کل کشور لیست هایی را تعیین کرده که بیش از آن چیزی است که دیوان محاسبات تا به امروز به آن رسیده‎ است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. ورود باروت به شهری را غدغن کرده بودند . در خورجین الاغ پیرمردی کیسه باروت بود ، دروازه بان گفت ورود باروت به شهر غدغن است ، پیرمرد گفت این سیاهدانه است و باروت نیست ، دروازه بان گفت پدر جان این بوی باروت است ، پیرمرد گفت لابد کسی باروت داشته است و بوی آن در دماغ شما مانده است . پیرمرد چنان قیافه حق به جانبی به خود گرفته بود که دروازه بان دچار شک شد و او را نزد داروعه برد . در انجا نیز قضیه عینا تکرار شد و پیرمرد را نزد حاکم بردند . حاکم با شنیدن ادعای پیرمرد دستور داد مقداری از محتویات کیسه را در ظرفی ریختند و زیر ریش پیرمرد گرفتند و آتش زدند ، باروت منفجر شد و ریش و پشم و صورت پیرمرد را سوزاند ، پیرمرد با همان قیافه حق به جانب رو به حاکم کرد و گفت ، قربان عرض نکردم سیاهدانه است !
    یاشار سلطانی به دلیل (علت ) افشای اسناد محرمانه بازداشت شده بود !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »