زیتون- جلسه امروز شورای شهر تهران در زمان بررسی الزامات بودجه سال ۹۶ و هنگام بررسی بندی از تبصره بودجه که مربوط به املاک است؛ به تشنج کشیده شد.
حکیمی‌پور در این مورد گفت لازم است؛ چاره‌ای اندیشیده شود تا ماجراهایی نظیر آنچه این اواخر پیش آمده بود، اتفاق نیفتد. او در واکنش به سخنان سروری در خصوص اعلام نتیجه سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت درخصوص واگذاری املاک افزود که دستگاه قضایی در حال رسیدگی به این موضوع است و دادستان کل نیز اعلام کرده که تخلف صورت گرفته است، چرا به جای عذرخواهی از مردم؛ تخلفات را توجیه می‌کنید؟ 139409171438194746672184
رییس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر، سروری در پاسخ به او گفت: «تو دروغ می‌گویی، تو نفاق ورزیدی، تو نفاق‌گر و فتنه‌گری و در دوره اول هم همین کار را کردی.»
در ادامه سخنان سروری، پیرهادی، عضو هیئت رییسه شورای شهر، نیز حکیمی‌پور را به نفاق‌افکنی، توطئه، تفرقه‌افکنی متهم کرد.
پیرهادی از حکیمی پور پرسید شما می‌توانید به چشمان ۵ نفر عضو شورای شهر نگاه کنید؛ آیا می‌توانید به چشمان من نگاه کنید؟
محسن سرخو (عضو شورای شهر و رییس کمیته حمل و نقل) در پاسخ به سخنان پیرهادی گفت آنان که تخلف کرده‌اند؛ باید خجالت بکشند، شهردار باید خجالت بکشد؛ دورغ نگویید.
به گزارش ایلنا در این هنگام پیرهادی خطاب به حکیمی پور فریاد زد: شما گفتید، آنکه تخلف کرده؛ پست است. شما خودتان … هستید. حالا من باید عذرخواهی کنم یا تو؟ او ادامه داد: کسی که اسناد را منتشر کرده پست است و این را در مقابل من، آباد و ساعی گفتید؛ این خود شما هستید که … و … هستید.
در این هنگام سروری عضو اصولگرای شورای شهر فریاد برآورد چه کسی اسناد را منتشر کرده شما آن را منتشر کرده‌اید؛ پس شما … هستید.
رحمت الله حافظی؛ رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران در اعتراض به درگیری پیش آ‌مده جلسه شورای شهر را ترک کرد و احمد مسجد جامعی نیز در حال ترک جلسه بود که درگیری و کشمکش با دخالت دوستی، دنیامالی و مرتضی طلایی و در نهایت مهدی چمران رییس شورای شهر تهران به پایان رسید و مسجدجامعی به جای خود بازگشت.

بازگشت به صفحه اول