نوری همدانی: شعارهایی که ما برای رهبری می‌دهیم، عده ای برای کورش می‌دهند

زیتون– آیت‌الله حسین نوری همدانی، از مراجع تقلید، با انتقاد از تجمع در مزار کوروش، پادشاه هخامنشی، گفت «جای تعجب» است که «با وجود بسیج و سپاه» عده‌ای به پاسارگاد بروند و «همان شعارهایی» را سر دهند که «برای رهبر انقلاب و امام راحل می‌دهیم» و با این وجود «باز ما زنده، نشسته‌ و تماشاگر هستیم.»images
به گزارش فارس، نوری همدانی در دیدار با کارکنان وزارت دفاع گفت: «شاه می‌گفت کوروش آسوده بخواب، ما بیداریم. اکنون عده‌ای دور مزار کوروش جمع شدند و طواف کردند و در این تجمع دستمال درآوردند و گریه کردند.» این مرجع تقلید اضافه کرد: «چرا باید در این مملکت اسلامی که این همه خون داده شد، این‌گونه باشد.»
نوری همدانی گفت در زمان آیت‌الله خمینی نیز «عده‌ای به یاد کوروش بودند، ایشان فرمودند شنیدم این افراد جمع شدند، گریه کردند که اسلام به این مملکت آمده است، این افراد همان‌ها هستند و ضد انقلاب هستند»؛ او گفت باید دید «کدام قدرت در این بخش کوتاهی» کرده که «این افراد اینگونه جمع شوند. با توجه به اینکه مملکت اسلامی و انقلابی قرار داریم، باید بیدار و هوشیار باشیم.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. بهتر نیست حضرت اقا به زنده نشستن خود و اسباب زحمت خلق خدا شدن پایان دهند !
    اینکه مرتبا تبلیغ میکنند که شجره طیبه روحانیت در طول تاریخ حامی مردم بودنه اند ، این حمایت با چه وسیله صورت میگرفته است ، چون در طول تاریخ که سپاه و بسیج در اختیار نداشته اند ؟!
    فرق شعار شما برای رهبری و شعار مردم برای کورش در این است که شما تحت حمایت سپاه و بسیج شعار میدهید و مردم در مقابل سپاه و بسیج ، حضرت ایت الله العظمی قدم رنجه کنند و بدون قراول و یساول به کوچه و خیابان بیایند و برای رهبری شعار دهند و عکس العمل مردم را ملاحظه فرمایند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »