خانواده‌ یکی از شاکیان سعید طوسی: تقاضای دادخواهی سریع از قوه‌قضاییه

زیتون- خانواده یکی از شاکیان سعید طوسی، قاری قرآن، با انتشار نامه‌ای سرگشاده خواستار «رسیدگی دقیق و سریع» به این پرونده شدند. آن‌ها با اشاره به انتشار گزارش این پرونده در «رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور»، نوشتند دلیل این «غائله» نتیجه «تعلل و کم لطفی چندین ساله مسئولان مرتبط با این پرونده در صدور حکم قطعی»‌ است.
آن‌ها خود را «خانواده یکی از ۳ شاکی اصلی پرونده» معرفی کردند با «بوق فرسوده صدای شیطان بزرگ» نامیدن صدای آمریکا، از برنامه صدای آمریکا درباره این پرونده اعلام «برائت» و مصاحبه دیگر شاکیان پرونده با رسانه‌های خارج از ایران را «دادخواهی از اجانب» توصیف کردند. به گفته آن‌ها این اقدام «احتمالا به علت اطاله صورت گرفته در روند رسیدگی قضایی» انجام شده است.
محمد گندم‌نژاد طوسی، معروف به سعید طوسی، از قاریان قرآن، به سواستفاده جنسی از نوجوانان متهم است. شکایت از او چندین سال پیش ثبت شد، اما گفته می‌شود با دخالت علی مقدم، مسئول ارتباطات دفتر آیت‌الله خامنه‌ای، صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه و عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران برای طوسی قرار منع تعقیب صادر شد.
خانواده این شاکی پرونده با اشاره به اعتقاد خود به «حفظ» نظام جمهوری اسلامی اعلام کرده‌اند که «یکی از اولین و نزدیک‌ترین مصادیق حفظ نظام» جمهوری اسلامی «مبارزه با افراد زیاده خواه و متعدی به حدود الهی» است که «بی‌شرمانه در جهت مزید بلکه احیا مقبولیت‌شان نزد دیگران از انتساب خود به مسئولان ارشد نظام هیچ‌گونه ابایی ندارند.»
صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه، سوم آبان بدون نام بردن از این پرونده، گفت: «همکاری با رسانه‌های معاند، معاونت در جرم و قابل پیگرد است.» یک روز پیش از آن، غلام‌حسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرده بود برای سعید طوسی درباره اتهام «اعمال منافی عفت» قرار منع تعقیب صادر شده، اما حکم منع تعقیب برای اتهام «تشویق به فساد» نقض شد.
سعید طوسی هفته گذشته ضمن رد اتهام‌ها علیه خود، گفته بود مخالفان جمهوری اسلامی او را «واسطه هتاکی» به رهبر ایران قرار داده‌اند.pic-94934-1477217969
با احترام نظر به وقایع تأسف بار و لطمات وارده بر بدنه جامعه قرآنی کشور و در خصوص پرونده فردی با شناسه قاری بین‌المللی قرآن کریم که قلوب بسیاری از عاشقان قرآن علی‌الخصوص قلب رئوف رهبرمان را نیز متألم نموده است، ذکر چند نکته را به اختصار لازم دانسته عاجزانه از حضرتعالی درخواست رسیدگی به این پرونده را داریم.
ما (خانواده یکی از ۳ شاکیان اصلی پرونده در کنار دیگر شاکیان موجود در پرونده) ضمن اعلام برائت از اقدامات اخیر شبکه‌های معاند خصوصا بوق فرسوده صدای شیطان بزرگ که در عداوت بالذات آنها با قرآن تردیدی نیست؛ و نیز ضمن محکومیت هرگونه تحاکم الی الطاغوت و دادخواهی از اجانب که مع الاسف از سوی چند تن از شاکیان (که احتمالا بعلت اطاله صورت گرفته در روند رسیدگی قضایی ) سر زده است، ذکر چند نکته را لازم می‌دانیم.
اولاً قبل از هر کلامی اعلام می‌داریم که باتمام وجود معتقد به «حفظ» نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و آن را به فرموده حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه از اوجب واجبات می‌دانیم.
در این راه دشمنی مان با دشمنان اسلام و انقلاب، دشمنی دیرینه‌ای است، چه آن زمان که در بزنگاه جنگ و دفاع مقدس جانمان، این کمترین هدیه به مقام ولایت را سپر کردیم که مبادا به اسلام و انقلاب خدشه‌ای وارد شود و چه امروز که هر زمان نیاز باشد تاپای جان از نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین از کیان منور قائدنا البصیر، مولا و مقتدایمان، مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه ای حفاظت و حراست خواهیم کرد.
ثانیاً ممانعت از ورود عناصر ناصالح و فاسد را به ساحت مقدس فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی در حکومت اسلامی، از مهمترین منویات مقام معظم رهبری دانسته و قویا در این خصوص معتقدیم:
یکی از اولین و نزدیکترین مصادیق «حفظ» این نظام مقدس و آرمان‌های والای آن، مقابله بلکه مبارزه با افراد زیاده خواه و متعدی به حدود الهی می‌باشد. همانانی که بی‌شرمانه در جهت مزید بلکه احیاء مقبولیتشان نزد دیگران از انتساب خود به مسئولان ارشد نظام هیچگونه ابایی ندارند.
ثالثاً غائله اخیر را به نوعی نتیجه تعلل و کم لطفی چندین ساله مسئولان مرتبط با این پرونده در صدور حکم قطعی می‌دانیم، پرونده‌ای که از سال ۹۰، همچنان مفتوح است.
در انتها مجددا از آن ریاست محترم خواستار رسیدگی دقیق و سریع به پرونده که موضوعش ربطی به عنوان منتشره توسط معاندین نظام و رسانه های بیگانه نداشته هستیم و به حکم صادره تمکین کامل خود را نیز اعلام می داریم.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. باید از سعید طوسی پرسید که بر چه اساسی خود را واسطه هتاکی به رهبر ایران میداند و بر اساس چه رابطه ای ؟!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

نه فاجعه، نه حماسه، این فقط یک انتخابات است! به کجا می رویم؟ کدام عملکرد ها و کدام انگیزه ها موجب وضعیت حاضر است؟ می توان گفت آیا که جامعه ی معمولاً “سیاست زده” ما،

ادامه »

در ابتدا لازم به تاکید است که در این یادداشت، به مسئله انتخابات در ایران بر پایه دوگانه نارسا و ساده‌انگارانه «حق و باطل»

ادامه »

اخیرا حدود صد نفر از فعالان فکری و سیاسی ایران با تنظیم و انتشار بیانیه ای نسبتا مفصل در باره

ادامه »