زیتون- ایکنا، خبرگزاری بین‌المللی قرآن، نوشت سه تن از شاکیان سعید طوسی، در حال تهیه نامه‌ای خطاب به صادق لاریجانی،‌ رییس قوه قضاییه، هستند که در آن ضمن «اعلام برائت از رسانه‌های بیگانه» خواستار رسیدگی به پرونده شکایت از طوسی شده‌اند. download-1
ایکنا همچنین متنی از سعید طوسی منتشر کرده که در آن این قاری قرآن، اتهام‌ها علیه خود را رد کرد و نوشت که «مستندات و اظهارات ارائه شده در سایت‌ها و برنامه‌ها و نمایش‌های تلویزیونی، سراسر کذب و جعلی است و به درد همان فیلم های سینمایی می‌خورد.»
طوسی اضافه کرد که از این پس مقابل «هتاکی ها و پرده دری‌ها» سکوت نخواهد کرد و «اقدامات قانونی خود را از طریق محاکم صالحه قضایی انجام خواهد داد».
محمد گندم‌نژاد طوسی معروف به سعید طوسی، قاری بین‌المللی قرآن و آموزگار کلاس‌های قرآن با تمرکز بر آموزش نوجوانان است. سال ۸۹ پرونده‌ای برای او با شکایت نوجوانانی که مورد تجاوز قرار گرفته بودند، تشکیل شد. حداقل ۹ نوجوان از او به این اتهام شکایت کرده بودند. بر اساس اسنادی که توسط «آمدنیوز» منتشر شد، با دستور «بیت رهبری» پرونده مسکوت ماند و پرونده این قاری در دادگستری استان تهران بایگانی شده است.
این قاری قرآن پیش از این هم یک نامه در این مورد منتشر کرده بود. او در آن نامه خطاب به رسانه‌ها نوشته بود که آن‌ها «همجنس بازی را، تمدن» می‌دانند و «با تصویب قانون، آن را به رسمیت می‌شناسند یک باره چه شد که خود را محکمه عدالت تصور نموده و خویشتن را عادل تر از دادگاهایی دانستید که بر اساس عقل و شرع حکم می‌کنند؟»

بازگشت به صفحه اول