درخواست سه تن از شاکیان سعید طوسی از قوه قضاییه

زیتون- ایکنا، خبرگزاری بین‌المللی قرآن، نوشت سه تن از شاکیان سعید طوسی، در حال تهیه نامه‌ای خطاب به صادق لاریجانی،‌ رییس قوه قضاییه، هستند که در آن ضمن «اعلام برائت از رسانه‌های بیگانه» خواستار رسیدگی به پرونده شکایت از طوسی شده‌اند. download-1
ایکنا همچنین متنی از سعید طوسی منتشر کرده که در آن این قاری قرآن، اتهام‌ها علیه خود را رد کرد و نوشت که «مستندات و اظهارات ارائه شده در سایت‌ها و برنامه‌ها و نمایش‌های تلویزیونی، سراسر کذب و جعلی است و به درد همان فیلم های سینمایی می‌خورد.»
طوسی اضافه کرد که از این پس مقابل «هتاکی ها و پرده دری‌ها» سکوت نخواهد کرد و «اقدامات قانونی خود را از طریق محاکم صالحه قضایی انجام خواهد داد».
محمد گندم‌نژاد طوسی معروف به سعید طوسی، قاری بین‌المللی قرآن و آموزگار کلاس‌های قرآن با تمرکز بر آموزش نوجوانان است. سال ۸۹ پرونده‌ای برای او با شکایت نوجوانانی که مورد تجاوز قرار گرفته بودند، تشکیل شد. حداقل ۹ نوجوان از او به این اتهام شکایت کرده بودند. بر اساس اسنادی که توسط «آمدنیوز» منتشر شد، با دستور «بیت رهبری» پرونده مسکوت ماند و پرونده این قاری در دادگستری استان تهران بایگانی شده است.
این قاری قرآن پیش از این هم یک نامه در این مورد منتشر کرده بود. او در آن نامه خطاب به رسانه‌ها نوشته بود که آن‌ها «همجنس بازی را، تمدن» می‌دانند و «با تصویب قانون، آن را به رسمیت می‌شناسند یک باره چه شد که خود را محکمه عدالت تصور نموده و خویشتن را عادل تر از دادگاهایی دانستید که بر اساس عقل و شرع حکم می‌کنند؟»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

2 پاسخ

  1. شواهد و قرائن و شکایت چندین نوجوان متدین قرآنی که صددرصدبرروال زندگیشان اثرمیگذاردوآبرویشان لکه دارشده چه معنایی دارد این فردبدون ملاحظه باید محاکمه شودودرصورت محرزشدن باشواهدوقرائن موجود،بایدبایدبایدبه اشدمجازات برسد.جهت حفظ آبروی جامعه قرآنی وکشوروجلوگیری ازجریحه دارشدن قلب میلیونهانفرباید حکم شرع اجرا شود.

  2. دفاع ازجنایتکارجنایتست،بدون تردیدهیچ لکه ای به جامعه قرآنی نمیرسدپس به بهانه دفاع از جامعه قرآن قدم از عدالت خارج نکنید چون ملت باتوجه به شواهد و قرائن حقیقت رامیفهمندپس کسی بادفاع ازمجرم به جهت دفاع از آبروی جامعه قرآنی، قلب میلیونهاانسان فهیم راجریحه دارنکند،باتوجه به شکایت چندین نوجوان متدین قرآنی باخانواده های محترم متدین،که بشدت خودشان و فرزندشان اذیت وناراحتندبااجرای حکم شرع قلب میلیونهاانسان متدین راآرام کنیدهرکس دراجرای شرع، سنگ اندازی کند انسان نیست ،مسلمان نیست،واگذارش به احکم الحاکمین

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »