دادستان کل کشور: نمایندگان مجلس ضلع سوم یک مثلث شوم هستند

زیتون- محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور، با انتقاد از نامه اخیر برخی نمایندگان مجلس برای بازنگری در پرونده قضایی نرگس محمدی گفت اقدام آن‌ها حمایت از «ضلع سوم یک مثلث شوم» است. 817945_216
منتظری گفت افرادی که نمایندگان مجلس از آن‌ها حمایت کرده‌اند را «عناصر مطرودی» توصیف کرد که «پرونده‌هایی دارند که از وضعیت مناسبی برخوردار» نیست و به نمایندگان مجلس توصیه کرد «قبل از نوشتن نامه» وضعیت «پرونده آن‌ها را بررسی کنند».
هفته جاری عده‌ای از نمایندگان مجلس نامه‌ای خطاب به صادق لاریجانی نوشته و خواستار بازنگری در روند محاکمه نرگس محمدی، فعال حقوق بشر، شده‌اند. حکم ۱۶ سال زندان محمدی به تازگی از سوی دادگاه تجدیدنظر تایید شد.
به گفته منتظری «این حرکت‌ها از روی نادانی انجام شود برای جامعه و نظام مصیبت است و اگر این حرکت‌ها عمدی باشد برای جامعه مصیبت بزرگی است.»
میزان به نقل از دادستان کل کشور نوشت: «مسئله برجام یک مثلث درست‌ شده است که یک ضلع آن در خارج از کشور که خود را مدعیان حقوق بشر می‌خوانند و ضلع دیگر درون کشور و افرادی را در داخل تربیت‌کرده‌اند و به آن‌ها خط می‌دهند. متأسفانه ضلع دیگر این مثلث در قالب مسئولانی است که در جامعه شاهد آن هستیم که نادانسته و از روی جهل و غفلت حرکت‌هایی می‌کنند.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

3 پاسخ

  1. دوران مصیبت برای شما فرا رسیده است ، چرا که همگان را برای همیشه نمیتوان فریب داد ، یکی از نشانه های مصیبت هم رسیدن منصب دادستانی کل به حضرتعالی !!

  2. از این اقا باید درباره ی پرونده ان سعید متهم و پرونده ی مفقود شده و شاکیان سردوانده شده نیز, پرسید که به سفارش بعضی مرونده ماست مالی شده است!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »