اطلاعات سپاه: شبکه سازمان‌یافته مدلینگ و ابتذال متلاشی شد

زیتون- سازمان اطلاعات سپاه استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد یک «شبکه سازمان یافته مدلینگ» را در زاهدان شناسایی و تعدادی از اعضای آن را بازداشت کرد. _91947046_eac50016-872b-40f2-900b-d631a49548a6
براساس اعلام سپاه سیستان و بلوچستان ۱۱ نفر از اعضای این گروه بازداشت و تحویل مراجع قضایی شدند. ۵۰ نفر احضار و سه آتلیه زیرزمینی نیز پلمپ شد. اتهام بازداشت‌شدگان «فراهم کردن فساد و ترویج ابتذال و فحشا در شبکه‌های مجازی و آتلیه‌های زیرزمینی، رواج مدلینگ و عکاسی غیز مجاز، انتشار در فضای مجازی در جهت کسب درآمد نامشروع و غیر اخلاقی» است.
اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان اضافه کرد که «صفحه‌های فعال این شبکه» در فضای مجازی نیز از سوی «سربازان گمنام مرکز اطلاعات سپاه استان» مسدود و از دسترس خارج شده است.
این چندمین مورد بازداشت فعالان مُد در ماه‌های اخیر است. عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران، اردیبهشت ماه سال جاری از برنامه مبارزه با مزون‌های مرتبط با مدلینگ در ایران خبر داده بود.

به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی twitter
توییتر
به اشتراک گذاری بر روی facebook
فیس بوک
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتزاپ

مطالب دیگر

یک پاسخ

  1. شبکه سازمان یافته مدلینگ ؟!
    در زمان رژیم ستم شاهی که نظام مقدس مدعی است مامور ترویج فساد و فحشا بود فساد و فحشا بیشتر بود یا در زمان حکومت نواب عام امام زمان ؟!
    بیچاره نظام ستم شاهی که تخصصی در اجرای ماموریت ترویج فساد و فحشا هم نداشت !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

یادداشت روز

اندیشه

آخرین مطالب