مخالفت محمد یزدی با اجرای تئاتر خیابانی

زیتون- محمد یزدی، رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت با«شادی‌آفرینی» مخالف نیست، اما تنها با آن دسته از «جشن‌ها» مخالفتی ندارد که قابل کنترل است. رییس سابق مجلس خبرگان با تاکید بر «حرمت شهر قم» اضافه کرد با «تئاتر حیابانی» هم مخالفت است، چرا که «بر آن کنترلی نیست.»hqdefault
رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به تسنیم گفت با «شادی‌آفرینی مخالف نیستیم»، اما «قم خاستگاه مرجعیت است، حرمت حرم کریمه اهل‌بیت و مسجد مقدس جمکران در هر شرایطی و در هر برنامه‌ای باید حفظ شود.» او در پاسخ به این سوال که «پس جوانان برای تفریح چه کنند؟» گفت: «قم نه تنها هیچ محدودیتی برای فراهم کردن امکانات رفاهی و تفریحی برای مردم ندارد بلکه بیشتر از همه‌جا نعمت دارد؛ اما نباید فراموش شود که قم، حرم اهل‌بیت است و حریم نگه‌داشتن یک مساله مهم است.»
رییس اسبق قوه قضایه در این گفت‌وگو با اشاره به «حرمت شهر قم»، زا مخالفت خود با اجرای «تئاتر خیابانی» خبر داد، چرا که به گفته او «بر آن کنترلی نیست».
یزدی اضافه کرد مسئولان «هم باید در زمینه تامین امکانات برای مردم تلاش» کنند و «هیچ محدودیتی در قم» در این‌باره وجود ندارد؛ هرچند «کسی اجازه نمی‌دهد در قم شرایط گناه و ترویج آن ایجاد شود.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. این عزیزان فکر میکنند که کشور یک پادگان بزرگ است و اینها هم فرماندهان آن هستند و همه چیز باید تحت کنترل ستاد فرماندهی باشد.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »