معاون سیاسی سپاه پاسداران: در داخل کشور سپاه‌هراسی وجود دارد

زیتون- رسول سنایی راد، معاون سیاسی سپاه گفت «امروز در داخل کشور هم با پدیده سپاه هراسی مواجه هستیم». 109921به گفته او «دشمن» با توجه به شناختی که از سپاه دارد، «جدی‌ترین مانع در برخورد با جمهوری اسلامی» را مجموعه‌هایی مثل سپاه و بسیج می‌داند؛ به همین دلیل «در پی محدود کردن این نهادهای انقلابی و اعتقادی» است.
رسول سنایی‌راد در گفت‌و‌گو با خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضاییه، عدم بیان واقعیت‌ها از جمله «اقدامات سپاه در داخل کشور» را باعث ایجا فضایی به نفع جریان مخالف سپاه «در آن سوی مرزها» دانست.
معاون سیاسی سپاه به فعالیت‌های قرارگاه خاتم‌الانبیا سپاه اشاره کرد و گفت که «دشمن» سعی می‌کند این قرار گاه را «صرفا مجموعه‌ای درآمدزا، انتفاعی و اقتصادی» جلوه دهد، حال آن‌که «مطابق قانون اساسی همه نیروهای مسلح در شرایط صلح می توانند به سازندگی کشور کمک کنند.» او در ادامه گفت دشمنان «به دنبال برجام های دو و سه هستند؛ آنها به دنبال برجام موشکی هستند.»
معاون سیاسی سپاه برخی از چهره های سیاسی کشور را بدون بردن نام آن‌ها، متهم به همکاری با «دشمن» کرد و افزود: «ممکن است برخی از صحبتهای سیاسیون ما به منظور انتقال پیام به خارج از کشور باشد؛ این پیام های سیاسی می تواند پیام های منفی فراوانی را برای ما در پی داشته باشد.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

4 پاسخ

 1. خوبه مارزمندها بیشترخیانتهای باسداران بجه بازاری رو بخوبی میدانیم همونای که ازشون میبرسیدیم جرابه خط مقدم نمی آیید می کفتید استخاره کردیم بد اومده!!! یاباماشین اعزام به جبهه اعزام میشدید بعد۵کیلومتری شهرازماشین بیاده میشدید ومی رفتید تنک دل مامان جانتون وووو …..

 2. کمک به سازندگی کشور یعنی برای پروژه ای که یک میلیارد دلار هزینه دارد چهار میلیارد دلار بگیرند و بعد از چند سال هم ان را تمام نکنند ؟!
  سپاه هراسی زمانی بوجود میاید که در کشوری سی در صد جمعیت آن به نان شب محتاج هستند اطلاع مردم از حقوق سپاهیان اشکال امنیتی داشته باشد !!
  تنها خیرث که از سپاه عاید مردم شده است بند اختصاصی سپاه در زندان اوین است !!!
  ارتش شاهنشاهی این مواهب را برای مردم ایران نداشت !!!!

 3. باید به سپاه و سپاهیان گفت, شما اسمش رویتان است. اسمتان تاجر و کاسب و سیاستمدار و رونامه نویس و ژورنالیست و رسانه ای نیست. مگر انکه کلمات و اسامی بی معنا و مسمی شده باشد. بخش مهندسی تان در سازندگی شرکت میکند, بخش سیاسی تان, مهندسی انتخابات را هم میکند. هر جا اطلاعات, کسی را نگرفت, شما او را می گیریدو….
  انوقت توقع داربد مردم جور دیگری فکر کنند؟!!
  چرا همه وارونه فکر می کنیم و یا حرف می زنیم؟ توهم داریم و یا خود را به توهم می زنیم؟! روشنفکران و اپوزیسیونمان یکجور, پوزیسیون و فرماندهان نظامیان جور دیگر!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

دستاوردهای انتخابات چهاردمین دوره ریاست جمهوری برای من اگر با اهمیت تر از انتخابات دوم خرداد نباشد، کمتر نیست! چه بسا تأمل برانگیزتر است و چه بسا بار دیگر قابلیت ایجاد یک گفتمان سیاسی را

ادامه »

این‌که آقای روحانی و دولت هشت ساله‌اش موفق عمل کرده یا نه و این که چه اندازه کامیاب بوده است، خارج از موضوع این

ادامه »

تصویری از پشتِ پرده در دست نیست. کسی خبری نزدیک از حال‌واحوال او در رخ‌دادهای مختلف سیاسی نداده و نمی‌دهد.

ادامه »