رهبر جمهوری اسلامی: احساسات اهل‌سنت را تحریک نکنید

زیتون– آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران، هم‌زمان با روز عید غدیر، بر اهمیت وحدت در دنیای اسلام تاکید کرد و گفت: «تحریک احساسات دیگر فرق اسلامی به اسم شیعه در واقع «شیعه انگلیسی» است و نتیجه آن ظهور گروه‌های خبیث و مزدور وابسته به آمریکا و سرویس جاسوسی انگلیس همچون داعش و النصره است.»

دیدار اقشار مختلف مردم به مناسبت عید غدیر
دیدار اقشار مختلف مردم به مناسبت عید غدیر

به گفته آیت‌الله خامنه‌ای، پایبندی به اعتقاد اسلامی «نباید با تحریک احساسات برادران اهل سنت همراه باشد، زیرا این کار خلاف سیره ائمه معصومین است» و مانع از شنیده شدن مبانی «منطقی و مستدلِ اعتقاد به امامت می‌شود.»
رهبر ایران همچنین به دولت و دیگر بخش‌های حکومت گوشزد کرد که هدف «دشمن» جمهوری اسلامی «بد کردن شرایط اقتصادی مردم» است، تا در نهایت مردم از «اسلام و نظام اسلامی» نارضایتی پیدا کنند.
آیت‌الله خامنه‌ای در ادامه تاکید کرد که «در چنین شرایطی، وظیفه دولت، مجلس و مسئولان بخش‌های مختلف و همچنین آحاد مردم، برنامه‌ریزی و اقدام در نقطه‌ مقابلِ هدف‌گیری دشمن است.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. بهتر نیست برای بهبود شرایط اقتصادی کشور و زدن مشت محکمی به دهان دشمن مقام رهبری عده ای را مامور کنند که دنبال ۱۱۰ میایارد دلار از درامد نفت که مفقود شده است بگردند در همان حوالی پاستور .

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

ساختار بحث دموکراسی و آزادی، آرمانی است از ۱۲۰ سال پیش تا به امروز فعالان دموکراسی خواه و آزادی خواه ایرانی آن را پی گرفته اند. اما این مبارزات تا کنون، با وجود دو انقلاب

ادامه »

آنچه امروز می توانیم آن را وضعیت انقلابی در حال شکل گیری ایران بخوانیم، در تندبادِ روزافزونِ حوادث به دقایق و ثانیه ها گره

ادامه »

اخیرا شماری از ایرانیان با به‌کار گیری مفهوم «وکالت» سیاسی تصمیم خود  را برای ابراز اعتماد به رضا پهلوی، فرزند

ادامه »