قالیباف: اگر حوصله کار ندارید چوب لای چرخ کسانی که کار می‌کنند نگذارید

زیتون- محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در واکنش به انتقادها از شهرداری پیرامون «فساد مالی» گفت عده‌ای با «جوسازی» قصد دارند «ما را از خدمت باز بدارند»، در حالی که شهرداری تهران «شبانه‌روز خود را وقف خدمت به مردم» کرده است. قالیباف همچنین از کسامی که «حوصله کار» ندارند، درخواست کرد «چوب لای چرخ کسانی که کار می‌کنند» نگذارند. 8258_629
شهردار تهران در مراسم بهره‌بداری از ۸۰ پروژه منطقه ۱۴ شهر تهران انتشار اخبار درباره مسایل مایل مجموعه شهرداری تهران را «دروغ‌هایی» توصیف کرد که از سوی «افرادی [که] دل به بیگانگان دارند» منتشر شده. او اضافه کرد که این کار «انصاف» نیست و در نهایت «حقیقت روشن خواهد شد.»
در هفته‌های اخیر چند خبر مختلف درباره مسال مالی شهرداری تهران منتشر شده است. سایت معماری نیوز اقدام به انتشار گزارشی از سازمان بازرسی کل کشور درباره واگذاری املاک شهرداری تهران زیر قیمت کارشناسی و با تخفیف‌های قابل توجه داده بود. این سایت پس از انتشار این گزارش از دسترس خارج و سردبیر آن به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شد.
قالیباف در سخنان خود «ثروت‌‌اندوزی برای مدیران و مسئولان جمهوری اسلامی» را «حتی از راه حلال» را نادرست دانست، چرا که «مردم در حداقل‌ها زندگی می کنند.»
شهردار تهران منتقدان خود را افرادی توصیف کرد که «آمال و آرزوی» آن‌ها «غرب و انگلیس» است. او همچنین بخشی از این سخنان را ناشی از نزدیک شدن به زمان انتخابات دانست: «اگر عده‌ای کار نکنند باید دروغ بگویند اما مردم عاقل‌تر از این حرف‌ها هستند.»
او همچنین به منتقدانش پیغام داد: «شما که آمال و آرزوی‌تان غرب و انگلیس است اما حداقل مانند جک استراو که دوستش دارید باشید که زمانی از تهران بازگشت به تحول این شهر اذعان کرد.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی پیش‌رو و مترقی اصلاح‌طلبانه کاشته، داشته و درویده‌اند؛ تکاپویی که می‌خواهد

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که

ادامه »