وزیر بهداشت، سخنگوی حزب اعتماد ملی را مورد معاینه چشم قرار داد

زیتون- روز دوشنبه گذشته٬ حسن قاضی زاده هاشمی٬ وزیر بهداشت٬ درمان و آموزش پزشکی؛ اسماعیل گرامی مقدم٬ سخنگوی حزب اعتماد ملی را مورد معاینه چشم قرار داد.

gerami-Moghaddam-sahamnews1

در این رابطه «سحام نیوز» نوشت: طی این معاینه٬ متاسفانه تشخیص های قبلی٬ مورد تایید وزیر بهداشت قرار گرفت و وی مبتلا شدن اسماعیل گرامی مقدم را به بیماری آزپی (اختلال شبکیه) و از دست دادن بینایی دو چشم را مورد تائید قرار داد.  گرامی مقدم در دوران بازداشت خود به علت کمبود بینایی و اصابت به جسم سخت، دوبار از ناحیه سر دچار شکستگی شد که در هر دوبار ماموران از انتقال وی به بهداری زندان خودداری کرده‌ بودند.
در حال حاضر٬ اسماعیل گرامی که به قید وثیقه سنگین یک میلیارد تومانی به طور موقت از زندان آزاد شده٬ علاوه بر بیماری چشمی٬ از آرتروز و نیز عوارض ناشی از بین رفتن مفصل کتف راست٬ به علت وجود بیش از ۱۵ ترکش به جای مانده از دوران جنگ تحمیلی در استخوان کتف راست٬ رنج می برد و در حال حاضر روزانه مورد درمان فیزوتراپی قرار دارد.
همچنین  تاریخ دادگاه تجدید نظر اسماعیل گرامی مقدم توسط شعبه ۳۶ دادگاه انقلاب به وکیل وی اعلام شده است. تاریخ این دادگاه برای روز ۱۲ اسفند ماه سال جاری٬ اعلام گردیده است.
اسماعیل گرامی مقدم٬‌ چندی پیش به قید وثیقه یک میلیارد تومانی از زندان اوین آزاد شده بود. وی از سوی قاضی صلواتی به یک سال زندان به اتهام “تبلیغ علیه نظام” و نیز ۵ سال حبس به اتهام “اجتماع و تبانی علیه نظام” محکوم شده است.

به اشتراک گذاری بر روی telegram
تلگرام
به اشتراک گذاری بر روی twitter
توییتر
به اشتراک گذاری بر روی facebook
فیس بوک
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
واتزاپ

مطالب دیگر

یادداشت روز

اندیشه

آخرین مطالب