جسد چهارمین کارگر هم پیدا شد

کارگاه مترو باز هم قربانی گرفت

زیتون- عصر روز گذشته (چهارشنبه) کارگاه تونل متروی در حال ساخت در محدوده کیان‌شهر ریزش کرد. جلال ملکی، سخن‌گوی آتش‌نشانی تهران، ساعتی پس از حادثه به خبرگزاری فارس گفت این اتفاق زمانی افتاد که کارگران مشغول حفر تونل بودند که تونل تخریب شد. به گفته ملکی ۱۵ نفر در دقایق ابتدایی از سوی آتش‌نشان از محل خارج شده و پنج نفر نیز محبوس ماندند. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران امروز مرگ سه تن از افراد محبوس در تونل کارگاه مترو را تایید کرد.5123344_637
مرتضی مرادی‌پور معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر در این زمینه به ایسنا گفت: «برابر گزارش‌های اولیه، ۱۰ تن در محل حادثه دچار آسیب‌دیدگی شده بودند که پنج نفر دچار آسیب‌دیدگی جزیی و خارج شدند.» او اضافه کرد که یکی از آسیب‌دیدگان که «مصدومیت شدید در ناحیه پا داشت» به بیمارستان منتقل شد، اما پس از نجات دادن سه تن دیکر از زیر آوار، مشخص شد آن‌ها جان باخته‌اند. جسد کارگر چهارم نیز امروز ظهر پیدا شد.
مازیار حسینی، معاون شهردار تهران تایید کرد که این حادثه در مجموع چهار کشته داشته است. هنوز فرآیند امداد و نجات در محل کارگاه متروی کیان شهر به پایان نرسیده بود که متروی کوهسار نیز ریزش کرد.
کولیوند، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور، در گفت‌وگو با ایلنا از ریزش کارگاه مترو کوهسار شهران تهران در ساعت ۷ صبح امروز و مصدومیت یک نفر خبر داد.اما هابیل درویشی، مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه، در گفت‌وگو با شهرنوشت ریزش کارگاه مترو کوهسار شهران تهران را تکذیب کرد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. در خبر زیر آوار رفتن چهار کارگر در ریزش تونل مترو ، اسمی از پیمانکار برده نمیشود و لابد پیمانکار مترو هم از برادران هستند و نام بردن از انان خلاف امنیت ملی است !
    کاش صاحب نظران تحقیقی در مورد حمله مغول به ایران و میزان خسارات جانی و مالی آن و مقایسه آن با حمله امام زمان در سال ۵۷ به ایران به عمل می آوردند ، با مقایسه میزان خسارات جانی و مالی این دو حمله !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

جسد چهارمین کارگر هم پیدا شد

نسبت انسان‌ها با جنبش‌های اجتماعی را می‌توان با سه رنگ اصلی توصیف نمود: سفید، سیاه و خاکستری. سفیدها مخالفین وضع موجود هستند و برای تغییر آن تلاش می‌کنند، سیاه‌ها موافقان وضع موجود هستند و در

ادامه »

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون

ادامه »