بازجویی از احمد منتظری در دادگاه ویژه روحانیت

احمد منتظری امروز برای بار دوم پس از انتشار فایل صوتی آیت‌الله منتظری به دادگاه ویژه روحانیت قم احضار و بازجویی شد. این بازجویی پنج ساعت طول کشید و ادامه آن نیز به ساعت ۹ صبح فردا (دوشنبه) موکول شد.

چند هفته پیش فایل صوتی جلسه‌ آیت‌الله حسین‌علی منتظری، قائم‌مقام وقت رهبری، با اعضای منصوب آیت‌الله خمینی برای رسیدگی به وضعیت زندانیان سیاسی در سال ۶۷ منتشر شده بود. آیت‌الله منتظری در این جلسه ضمن انتقاد از اعدام‌ زندانیان، این اقدام را «جنایت» توصیف کرده بود.

پس از انتشار این فایل و با فشار وزارت اطلاعات، این فایل از سایت و کانال تلگرام آیت‌الله منتظری حذف شد. فرزند اواحمد منتظری نیز به دادگاه ویژه روحانیت احضار و بازجویی شده بود.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. ظاهرا انتشار فایل صوتی اعتراض اقای منتظری به جنایت امام راحل عظیم الشان فرصتی فراهم کرده است برای نوکران امام زنده ، تا در قالب اعتراض به انتشار فایل این جنجال را زنده نگه داشته و با یک تیر دو نشان بزنند :
    ۱- با بی اعتبار کردن امام راحل بزعم خود بر اعتبار ارباب حی و حاضر بیافزایند !
    ۲- بیت امام راحل و در راس آن سید حسن را که از ناحیه او احساس خطر یا حداقل مزاحمت میکنند را از میدان به در کنند !
    اما هیهات که این ترفند وسمه کشیدن بر چشمان کور است !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

نسبت انسان‌ها با جنبش‌های اجتماعی را می‌توان با سه رنگ اصلی توصیف نمود: سفید، سیاه و خاکستری. سفیدها مخالفین وضع موجود هستند و برای تغییر آن تلاش می‌کنند، سیاه‌ها موافقان وضع موجود هستند و در

ادامه »

در ستایش میانه‌روی(۱) تکاپویی است برای گذار از نفرت و کدورتی که اصلاح‌طلبان سیاسی و گاهی مذهبی در جمهوری اسلامی ایران گرداگرد فلسفه‌ی سیاسی

ادامه »

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون

ادامه »