محسنی اژه‌ای: اگر در موضوع فیش‌های حقوقی احضار و مجازات کردیم، گله‌ای نباشد

غلام‌حسین محسنی اژه‌ای،سخن‌گوی قوه‌ قضاییه، امروز در نشست خبری خود با اشاره به موضوع «فیش‌های حقوقی» گفت که در این زمینه «از ناحیه دولت تا الان موردی به ما ارجاع نشده است».

معاون اول قوه قضاییه از احتمال ورود این قوه به مساله «فیش‌های حقوقی» خبر داد و با اشاره به این‌که «تاکنون فرصت کافی بوده»، گفت: «اگر قوه قضاییه وارد شد، عده‌ای را احضار کرد و برخی را مجازات کرد گله‌ای شروع نشود. نگویند می‌خواستیم با دولت برخورد کنیم و چوب لای چرخ بگذاریم».

چند روز پیش آیت‌الله خامنه‌ای نیز در دیدار با اعضای هیات دولت خواسته بود که دولت روحانی «از این قضیه آسان عبور» نکنند. رهبر ایران همچنین گفته بود» «اقدامی که شما در مقابل می‌کنید، خیلی مهم است؛ یعنی به مردم بگویید که چه کار کردید. در این قضیه، مردم اعتمادشان ضربه خورده». او با اشاره به این‌که «برای متخلف اصلا نباید عذر تراشید» و «برخورد هم بایستی قاطع باشد» از قوای مجریه و قضاییه خواسته بود که با این موضوع «برخورد» کنند.

اکنون سخن‌گوی قوه قضاییه نیز با اشاره به این‌که تاکنون «یک مورد از ناحیه دولت برای بازگرداندن پول‌ها به بیت‌المال گزارش نشده»،‌ خبر از آن داد که «تا به امروز نگفتند چه کسی و چه مبلغ پول مسترد شده است».

مسئولان دولت روحانی ضمن وعده برای برخورد با مساله فیش‌های حقوقی نجومی، تمرکز زیاد درباره این مساله را برنامه مخالفان دولت برای مقاصد سیاسی دانسته بودند.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. ۱ -اقدام خوبی است ، به شرط انکه همه را شامل شود و نیاز به اعلام دولت هم نیست و اگر جرم است ، جرمی عمومی است و دادستان مکلف است وارد شود .
    ۲ – یکی از مقامات سپاه فرمودند که اعلام حقوق مقامات سپاه جنبه امنیتی دارد ، ولی از انجا که اقای اژه ای و دادستان کل از محارم نظام هستند اطلاع انان از میزان حقوق مقامات سپاه یقینا بلا اشکال است و مانعی برای رسیدگی به حقوق این عزیزان هم وجود ندارد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

عصر بی‌خبری، عصر حکومت پادشاهان قاجار بر کشور ماست. بی تفاوتی مطلق به منافع ملی و تمرکز بر منافع شخصی و گروهی، عدم درک مبانی سیاست خارجی و گذار از فرصت‌هایی که باید در صحنه

ادامه »

روز سیزدهم دی مصادف با سالگرد ترور سردار سلیمانی حدود ۶۰ نفر از فرماندهان سپاه از مناطق مختلف کشور به بیت خامنه ای رفته

ادامه »

این نوشتار نه در مدح حجاب بلکه درباره اهمیت آزادی پوشش و از آن مهم‌تر آزادی زن برای ایجاد تغییر

ادامه »