بیانیه وزارت اطلاعات در خصوص دستگیری اعضا یک تیم تروریستی تکفیری

زیتون– وزارت اطلاعات امروز با صدور بیانیه ای خبر داد که طی همکاری مشترکی بین این وزارت خانه و سپاه پاسداران، موفق  به دستگیری اعضای یک «تیم تروریستی تکفیری» شده اند.
در این بیانیه وزارت اطلاعات مدعی شده که این عملیات به صورت مشترک بین «سربازان گمنام امام زمان و اعضای قرارگاه نجف سپاه پاسداران» عملیاتی شده است.139408042015123436390424
در ادامه این بیانیه وزارت اطلاعات آمده است که «متعاقب ضربه به تیم تروریستی تکفیری در غرب کشور» در تاریخ های ۲۵ و ۲۶ مرداد، «سایر عناصر متواری گروه شناسایی و در تاریخ ۲۸ مرداد دستگیر شده اند.»
در این بیانیه توضیحی در مورد این «تیم تروریستی» محل «فرار اعضای» آن و مکان «دستگیری» آنان اشاره ای نشده است.
اما طی ماه های گذشته این چندمین برخورد وزارت اطلاعات یا اطلاعات سپاه در استان های مرزی با افرادی است که آنان را «تروریست های تفکیری» می خوانند، است.
وزارت اطلاعات، در بیانیه ای مشابه که روز ۱۵ مرداد منتشر شد اعلام کرده بود که ۱۰۲ نفر از اعضای «گروه تکفیری توحید و جهاد» که از سال ۱۳۸۷ فعالیت‌های خود را در ایران گسترش داده‌اند شناسایی و مورد پیگرد اطلاعاتی، عملیاتی و قضایی قرار گرفته‌اند.
در ابتدای تیرماه نیز، محمود علوی، وزیر اطلاعات، از دستگیری «۱۰ تروریست تکفیری وحابی» خبر داده بود.
در ادامه بیانیه ی امروز وزارت اطلاعات که در خبرگزاری ایلنا منتشر شده، آمده که در عملیات اخیر، مخفیگاه های این تیم مورد شناسایی قرار گرفته و «مقادیر قابل توجهی کیت و ریموت های الکترونیکی، سلاح کلاشینکف، سلاح ام ۶ آمریکایی، نارنجک، کمربند و جلیقه انفجاری، چاشنی الکتریکی و لوازم ساخت بمب و وسایل مرتبط که برای اقدامات تروریستی در داخل کشور مخفی گردیده بود» کشف شده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. از انجا که لزوم حفظ ابروی مومن شامل تروریست های تکفیری هم میشود نمیتوان بیش از این اطلاع رسانی کرد ، فقط جوانان این مرز و بوم هستند که ابرویی ندارند و دلاورمردان نیروی انتظامی میتوانند در خانه ها به انان یورش ببرند و قضات عادل اسلامی هم هرگونه تهمتی برآنان بار کرده و برای نشان دادن اقتدار نظام مقدس در باره آن سخن سرایی کنند ، مگر نه اینکه ما برای اسلام انقلاب کردیم !!

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

بسیاری از شهروندان و بازیگران اقتصادی اعم از مصرف‌کننده، سرمایه‌گذار، تولیدکننده از خود می‌پرسند که چرا با هر تکانه در بازار ارز، قیمت‌ها در بازار کالا و خدمات هم جهش پیدا می‌کند؟ چنین پدیده‌ای ناشی

ادامه »

«دحترِ هفت-هشت ماهه‌ای سرش را گذاشته است روی شانه‌ی چپِ مادر، سرش روی شانه‌ی راست‌ش خم شده است و پنداری خوابیده است. دخترِ هشت

ادامه »

در طول دورانی که خامنه‌ای رهبری جمهوری اسلامی را در دست گرفته است ایران رو به ویرانی رفته و جمهوری

ادامه »