زیتون- مجتبی ذوالنور، حسن روحانی را تهدید کرد در صورتی که درباره اتهامات حسین فریدون، برادرش موضع‌گیری نکند، شماری از نمایندگان درباره این موضوع «دست به افشاگری» خواهند زد.
نام حسین فریدون با افشای فیش های حقوقی چندده میلیونی بیش از پیش بر سر زبان ها افتاد. رسانه های اصول گرا پیش از آن نیز بر فساد اقتصادی برادر رییس جمهوری پا فشاری می کردند؛ اما پس از دستگیری علی رستگار، رییس سابق بانک ملت به دلیل «فساد اقتصادی گسترده» رییس جمهوری زیر تیغ انتقاد اصولگرایان به دلیل عدم برخورد با برادرش رفت.
zimg_001_18 ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود تعدادی از نمایندگان مجلس درباره اتهامات حسین فریدون به حسن روحانی نامه نوشته‌اند.
اما به گفته این نماینده محافظه کار مجلس «متاسفانه تا کنون آقای روحانی جواب نامه نمایندگان را نداده و ما شاهد هیچ عکس‌العملی از جانب وی نبوده‌ایم.»
ذوالنور هشدار داد «عدم پاسخگویی رییس جمهور سبب می‌شود که بعضی از نمایندگانی که اطلاعات زیادی در این زمینه دارند دست به افشاگری بزنند.»
ذوالنور در ادامه سخنانش که توسط تسنیم منتشر شد تهدید کرد «اگر آقای رئیس جمهور موضعش را درباره برادرش روشن نکند، دستگاه‌هایی که کار بازرسی و قضایی را انجام می‌دهند، پس از افشاگری نمایندگان، به وظیفه خود عمل می‌کنند.»

بازگشت به صفحه اول