0001

علم الهدی: معاونت اجرایی خداوند در استان های خراسان شمالی، جنوبی، رضوی و غیره. دشمن همه چیزهایی که به نحوی زیبا، موزون و تفکربرانگیز هستند. وی نیز مانند بسیاری از مردان عیاش فقط به بدن زنان، خوشگذرانی، بزن و بکوب، پارتی، حال کردن، لباس شیک، دامن زنان، موسیقی مبتذل، هنرپیشه های سکسی سینما، مدل مو و مد روز فکر می کند، ولی برخلاف آنها از همه این چیزها متنفر است. وی اگر به جای خدا بود زنان را به شکل مکعب، مردان را به شکل دسته بیل، لباس ها را به شکل یونیفورم، کشور را به شکل پادگان خلق می کرد و کاری می کرد که همه بلبل ها و قمری ها صدای کلاغ و الاغ بدهند.

IMG11360700

باقر قالیباف: بازیگر قدبلند و خوش قیافه ای که می خواهد نقشی را بازی کند که سناریوی آن برای یک کوتوله بی ریخت نوشته شده و قبلا احمدی نژاد آن نقش را بازی کرده و فیلمش هم نمایش عمومی گرفته و فروش مناسبی هم نداشته. و هنوز امیدوار است که نقش را به او بدهند، در حالی که نمایش مدت هاست تمام شده است.

تقی-رحمانی-در-واکنش-به-اعتصاب-غذای-نرگس-محمدی

تقی رحمانی: وی روزنامه نگار، معتقد به اندیشه های شریعتی، نوگرای دینی، معتقد به دموکراسی دینی و همسر نرگس محمدی است. وی بخاطر اعتقاد به اندیشه های شریعتی سه سال، بخاطر نوگرایی دینی یازده سال، بخاطر اعتقاد به دموکراسی دینی دو سال، بخاطر اصلاح طلب بودن دو سال و بخاطر روزنامه نگاری دو سال زندانی شد و جمعا نوزده سال در زندان زندگی می کرد. وی هفت سال از مدت عمرش را در ایران زندانی نبوده است. از سال ۱۳۹۰ از ایران بیرون آمد تا چند سالی هم بیرون زندان زندگی کند. قوه قضائیه ایران وقتی دید او در ایران نیست، چون هیچ کسی از همسرش به او نزدیکتر نبود، زنش نرگس محمدی را زندانی کرد. وی دو فرزند کودک و نوجوان دارد که چون هنوز کودک هستند و در بیرون ایران زندگی می کنند، زندانی نشده اند.

Did-Dar-Shab-Jafar-Shojoni-NavaFilm-3

جعفر شجونی: وی از سی سال قبل از انقلاب وارد مبارزه شد، تا سه سال بعد از انقلاب در همه صحنه های انقلاب حضور داشت، سپس به مدت سی سال غیب شد و پس از احمدی نژاد وارد صحنه سیاست شد. ترکیبی از اندیشه نواب صفوی، سابقه آلکاپون، لباس پوشیدن مریم رجوی، لحن گفتار حسین رمضون یخی، اعتماد به نفس ملوان زبل و ژست رضا بیک ایمانوردی. جملات قصار: «من به قدر یک هزار تومان به این جمهوری اسلامی ناخنک نزدم.»، «در حضور مسئولین دو گاو صندوق خانواده پهلوی را شکافتیم، دویست تومان هم در گاو صندوق نبود.»، «خدا شاهد است من ۳۵ هزار تومان از جیب خودم در جریان کاخ شمس پهلوی خرج کردم.»، «من لباس زیر شمس پهلوی را نفروختم، شایعه است.»، «من ادعا می کنم خوشنام ترین روحانی هستم.»

DO NOT PURGE Former U.S. President Bill Clinton laughs during the student speeches before delivering the Class Day speech to the Class of 2007 at Harvard University in Cambridge, Massachusetts June 6, 2007.   REUTERS/Brian Snyder (UNITED STATES)

 June 6, 2007. REUTERS/Brian Snyder (UNITED STATES)

بیل کلینتون: چهل و دومین رئیس‌جمهور آمریکا. همسر هیلاری کلینتون. یکی از بدنام‌ترین روسای جمهور تاریخ آمریکا که باعث شد مردم آمریکا آزادی، رفاه، قدرت، ثروت و زندگی بهتری به دست بیاورند و فساد در آن کشور به‌شدت کاهش پیدا کند و حقوق انسانی و صلح در جهان وضع بهتری پیدا کند. میزان اقدامات مفید او به حدی زیاد بود که حتی جورج بوش رئیس‌جمهور بعد از وی نیز با راه انداختن چند جنگ و ده‌ها بحران داخلی و خارجی نتوانست زحمات او را به باد بدهد.

نام‌نامه | ۳

نام‌نامه | ۴

بازگشت به صفحه اول