نام‌نامه | ۳
134408_757
منبع: ایسنا

حسین فریدون: سپر بلا. به در بگو که دیوار بشنود. متولد ۱۳۴۲، در سن پانزده سالگی مسئول حفاظت رهبر انقلاب، از ۱۸ تا ۲۳ سالگی فرماندار نیشابور و کرج، از سن ۲۳ تا ۲۴ سالگی از فرماندهان جنگی، از ۲۴ سالگی تا ۳۲ سالگی سفیر جمهوری اسلامی در مالزی، از ۳۲ سالگی سفیر ایران در سازمان ملل متحد، از ۳۵ سالگی عضو عالیرتبه مرکز مطالعات استراتژیک ریاست جمهوری، از سن ۴۵ سالگی عضو هیات مذاکرات هسته ای، مشاور وزیر خارجه جمهوری اسلامی و از سن ۵۰ سالگی دستیار ویژه رئیس جمهور بوده است. وی از ۱۵ سالگی تا ۵۰ سالگی به مدت ۳۷ سال از مقامات مهم حکومت است. وی در سن ۵۲ سالگی به تقلید صدای رئیس جمهور، ایجاد صرافی برای قاچاق ارز، داشتن روابط خاص با یک زن روزنامه نگار و دلالی اقتصادی متهم شده است.رئیس دادگاه انقلاب از حسن روحانی درخواست کرد که برای او حبس ابد درخواست کند.

414113_381
منبع: میزان نیوز

بابک زنجانی: بزرگترین کلاهبردار تاریخ ایران که اگر قرار باشد به جرایم او بطور قانونی رسیدگی شود،تمام حکومت از جمله زندانبانانش و قاضی اش و روسای سه قوه قبلی و رهبر کشور حداقل به حبس ابد باید محکوم شوند. او با همکاری یک دولت، یک مجلس و همکاری غیرمستقیم یک رهبر، جیب یک ملت را زده است.

635792383716253003

کیم جونگ اون: رهبر کره شمالی. پدربزرگ او ۴۶ سال، پدرش ۱۷ سال و خودش تا کنون ۵ سال رهبر کره شمالی بودند. کیم ایل سونگ پدربزرگش ۱۷۳ سانت قد داشت ولی قد مجسمه اش ۱۸۹ سانت است. به مجسمه ساز او لقب « هنرمند خلق» داده شده است. پدرش کیم جونگ اون می خواست حکومت موروثی را تغییر بدهد و به همین دلیل سکته کرد و مرد. کیم جونگ اون رهبر کره شمالی، رئیس جمهور کره شمالی، دبیر اول حزب کارگران کره شمالی، فرمانده کل ارتش، فرمانده نیروی زمینی و هوایی و دریایی کره است( البته کره هنوز نیروی دریایی ندارد). وی وزیر خارجه، وزیر کشور، وزیر اقتصاد، رئیس مجلس، رئیس قوه قضائیه، قاضی همه دادگاه های کره، وزیر آموزش، رئیس کل همه رسانه ها، سردبیر همه روزنامه ها و نماینده همه شهرهای کره در مجلس این کشور است. وی تنها عضو مجلس کره و رئیس و معاون آن است. تعداد برادران، خواهران، مادران، همسران، معشوقه ها و فرزندان وی نامعلوم است. براساس آخرین تصمیم او زنان کره شمالی همسر وی نیز محسوب می شوند. وی در فاصله سال های ۱۹۸۰ تا ۱۰۸۴ احتمالا به دنیا آمده است. وی سه سال قبل دستور داده است که همه پسران و دختران کره شبیه او باشند و مدل موی او را عینا داشته باشند. لقب پدربزرگ وی « رئیس جمهور ابدی» کره، لقب پدر وی « رهبر عزیز» و لقب وی « وارث کبیر» است. وی اعلام کرد که از این پس رهبر مخالفان کره شمالی نیز خود اوست.

IMG13351097

اکبر هاشمی رفسنجانی: کسی که چهل سال زحمت کشید تا انقلاب ایران پیروز شود و بیست سال بدبختی می کشد تا انقلاب را متوقف کند. کسی که رهبر حکومت را انتخاب کرد تا همان رهبر جلوی انتخابش را به عنوان رئیس جمهور بگیرد. دوست پسر سابق رهبر. کسی که وقتی دولت بازرگان لیبرال بود انقلابی بود. وقتی دولت میرحسین موسوی چپ بود، راست بود. وقتی دولت خاتمی اصلاح طلب بود اصولگرا بود و وقتی دولت احمدی نژاد اصوگرا بود اصلاح طلب شد. مشکل اصلی حکومت و عامل اصلی حفظ آن.

13910412181325505_PhotoL
منبع: فارس

غلامحسین محسنی اژه ای: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران. وی به دلیل خونسردی بیش از حد در یک جلسه رسمی اقدام به پرتاب قندان و استفاده از دندان برای اصلاح نظرات منحرفانه عیسی سحرخیز کرد. سخنگوی قوه قضائیه. جمله قصار: « در این مورد اطلاعی ندارم.» مسئول تکذیب کلیه اخباری که هفته بعد اعلام خواهد شد. وی توانایی پس گرفتن ۶۰ سکه طلا از کرباسچی را داشت، اما توانایی پس گرفتن ۶ میلیارد دلار پول مسروقه بابک زنجانی را ندارد. علائق شخصی: شانه، سینه، میکروفون، قندان، گاز.

نام‌نامه | ۱

 

نام‌نامه | ۱

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. داور جان با این نام نامه داری به اوج دوران طنزت بر می گردی
    زیتون هم سپاس داری به یکی از بهترین رسانه های مستقل تبدیل می شود
    مواظب خودتان باشید

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

سالها پیش که رهبر جمهوری اسلامی در بزنگاه انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ جنجال سند آموزشی ۲۰۳۰ را به‌پا کرد در مطلبی با عنوان «اصولگرایان و قوه شهویه» کوشیدم نشان دهم این حجم بالای اسارت رهبر

ادامه »

توی یک عالم دیگری سیر می‌کرد. در عوالمی که به واقعیت راه نداشت. تک‌تک جمله‌هایی که بیان می‌کرد و سفارش‌هایی که در باب انتخابات

ادامه »

۱- در کشورهای با حکومت‌های دموکراتیک و قوه قضاییه مستقل یا به طور کلی دولت- ملت‌ها، شهروندان یا به نحو

ادامه »