دبیر شورای نگهبان: خرید رای رایج شده است

زیتون– دبیر شورای نگهبان امروز تایید کرد که در فرآیند انتخابات در ایران خرید رای رایج شده است. 139411301527064877155594
او که در سومین نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر سخنرانی می کرد، گفت که در جریان انتخابات هم در احراز صلاحیت‌ها و هم در بحث اجرا و روز رأی‌گیری به ویژه مساله خرید آرا اشکالاتی وجود داشت.
به گفته او یکی از مشکلات شورای نگهبان این است که خرید آرا در حال رایج شدن است و همین مسئله باعث می‌شود مجلس مرکزی برای سرمایه‌داران و پول‌داران می شود، «یعنی هر کسی پول بیشتری دارد می تواند مجلس برود.»
او همچنین گفت که «فسادهای مختلفی روبه گسترش است که باید جلوی آنها را گرفت.»
جنتی در بخش پایانی سخنانش که توسط خبرگزاری تسنیم منتشر شده خواست تا «بالاخره باید در نظام جمهوری اسلامی یک جمع و تشکیلاتی مسئولیت امر به معروف و نهی از منکر را برعهده بگیرد.»

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. وقتی مردم به نامزدان اصولگرا رای ندهند ، رای خود را فروخته اند !
    اقای جنتی خبر ندارد که در حاکمیت ولایتمداران بر سه قوه ۸۰۰ میلیارد دلار درامد نفت به غارت رفت ، تازه مقام رهبری هم نه تنها بر جزئیات امور کشور بلکه به گفته ایت الله صالحی وزیر اطلاعات بر داخل موساد هم اشراف داشتند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

میانجی‌گری چین  میان عربستان سعودی و ایران از یک سال پیش با عربستان سعودی به بحث گذاشته شده بود. معلوم نیست کدام کشور این پیشنهاد را در ابتدا با دیگری به‌گفتگو گذاشته اما هردو حد

ادامه »

صداهای قومیت‌گرایانه در ماه‌های اخیر بیشتر از همیشه شنیده می‌شود؛ صداهایی که رسانه‌ها و سیاست‌های معینی آن را بازتاب می‌دهند و طنین اغراق‌آمیزی به

ادامه »

«برادران لیلا» در حالی مجوز پخش در سینماهای داخل کشور را نگرفت که شش ماه از قیام زن ،زندگی آزادی در

ادامه »