عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تهدید کرد

نامه ی جامعه مدرسین به حسن روحانی را رسانه ای می کنیم

زیتون– دو ماه پس از تکذیب محتوای نامه جامعه مدرسین حوزه علمیه قلم به حسن روحانی، یکی از اعضای این جامعه مجددا رییس جمهوری را تهدید به افشای آن کرد.
حسن ممدوحی٬ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت که «اگر حسن روحانی به نامه جامعه مدرسین توجه نکند، محتوای آن رسانه‌ای می‌شود.» 13920229102235189547214
خبرگزاری فارس، اولین رسانه ای بود که که خبر ارسال دومین نامه محرمانه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به حسن روحانی، را منتشر شد. به نوشته این سایت اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه در اعتراض به سیاست های فرهنگی و سیاسی دولت یازدهم این نامه را نگاشته بودند؛ همچنین دولت حسن روحانی را تهدید کرده بود که در صورت عدم اقدام، متن نامه فاش خواهد شد.
یک ساعت بعد از انتشار خبر فارس مرتضی مقتدایی، نایب رییس جامعه مدرسین، گفته بود «در رابطه با ارسال چنین نامه ای و تهدید رییس جمهوری در خصوص علنی کردن آن باید تاکید کرد که چنین چیزی مورد تایید جامعه مدرسین نیست و مطالب جامعه از کانال های رسمی اعلام خواهد شد.»
امروز ممدوحی در همین رابطه به تسنیم گفت که «هنوز هم معتقدیم که محتوای این نامه نباید رسانه‌ای شود چرا که از ابتدا قرار گذاشتیم این نامه به صورت خصوصی در اختیار رئیس جمهور قرار گیرد.» وی اضافه کرد «در جلسه جامعه مدرسین البته این این قرار هم گذاشته شد که اگر به تذکرات در نامه توجه نشود بالاجبار محتوای آن رسانه‌ای شود.»
ممدوحی همچنین گفت «به نظرم من هنوز آثاری از اینکه به محتوای نامه توجه شده است دیده نشده است و امیدواریم با یکی دوتا تذکر این رویه اصلاح شود.»

 

 

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

3 پاسخ

  1. آقایان از هر جهت به بن بست رسیده‌اند و این تلاش ها برای تبرئه خودشان است ۳۷ سال است مملکت دستشان است. ۸ سال هم که دربست در اختیار پادوی گوش به فرمانشان بود
    این‌ها توپ به زمین حریف انداختن بی‌فایده است. جامعه مدرسین کجای قانون است که تهدید کند. مثلا اگر فاش کنند چه می‌شود؟! این‌ها را قدیم ما می‌گفتیم تلاش‌‌های «مذبوحانه»!
    اتفاقا آنهایی که به این دولت معترض هستند باید بدانند که این دولت یکی از بهترین دولتهای پس از انقلاب ۵۷است. حتی کارهایی که خاتمی جرئت یا عرضه انجام آنها را نداشت انجام داد.

  2. این جامعه مدرسین البته محترم در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد هم نامه ای به رییس جمهور نوشت ؟!
    جامعه مدرسین باید نامه را منتشر کند ، والا شبهه باج خواهی از رئیس جمهور اولین تصوری است که به ذهن میرسد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تهدید کرد

اندیشمند حوزه علوم دینی، خانم صدیقه وسمقی، در یادداشت خود تحت عنوان “نه به ابتذال سرکوب‌گری” منتشر شده در سایت زیتون در ۴ خرداد ۱۴۰۲ می‌نویسد: “سال‌هاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی،

ادامه »

سالهاست که کشور ما در رأس بحران‌های فزاینده‌ی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، از یک ابربحران رنج می‌برد، ابربحرانی که از دل بحران‌های فراوان

ادامه »

انسان ها را از منظر نسبت آنها با دردها و مسئولیت‌پذیری اجتماعی عموماً به چهار دسته می‌توان تقسیم کرد: ۱.

ادامه »