نامه محرمانه جامعه مدرسین به روحانی

محتوای نامه تکذیب شد؛ ارسال آن نه

زیتون– خبر ارسال دومین نامه محرمانه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به حسن روحانی، ظهر امروز منتشر شد.
فارس خبر داده بود که اعضای جامعه درسین حوزه علمیه در اعتراض به سیاست های فرهنگی و سیاسی دولت یازدهم این نامه را نگاشته اند؛ اما در این خبر نامی از فردی که خبر را در اختیار فارس قرار داده بود، نیامده بود؛ هرچند که دولت حسن روحانی را تهدید کرده بود که در صورت عدم اقدام، متن نامه فاش خواهد شد.
یک ساعت پس از انتشار این خبر، نائب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم انتشار برخی مطالب در سایت ها مبنی بر نامه محرمانه جامعه مدرسین به روحانی در انتقاد از رویکردهای فرهنگی و سیاسی را مورد تایید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ندانست.
مرتضی مقتدایی در رابطه با ارسال چنین نامه ای و تهدید رییس جمهوری در خصوص علنی کردن آن تاکید کرد که چنین چیزی مورد تایید جامعه مدرسین نیست و مطالب جامعه از کانال های رسمی اعلام خواهد شد.
ایلنا همچنین نوشته که دو نفر دیگر از اعضای ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نسبت به چنین نامه ای با چنین محتوایی که در سایت های امروز آمده، ابراز بی اطلاعی کردند.
تا کنون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به طور رسمی این خبر را تأیید یا تکذیب نکرده است.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. کاش صورتحساب حساب بانکی مدرسه علمیه خوراسکان اصفهان در دوره ای که اقای مقتدایی در شورایعالی قضایی و دیوانعالی کشور مشغول بودند منتشر میشد تا مشخص شود که مراجعین علم دوست و عدالت طلب دستگاه قضا چه میزان کمک به آن حساب مدرسه متعلق به معظم له واریز کرده اند !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

نامه محرمانه جامعه مدرسین به روحانی

اشاره: در یادداشت‌های دوران چهار سال مجلس اول، برخی نکات و رخدادها گزارش شده که از جهاتی مهم‌اند و از جمله آن‌ها طرح پیشنهادی در ارتباط با انتخابات مجلس دوم است و می‌پندارم انتشار برخی

ادامه »

نه فاجعه، نه حماسه، این فقط یک انتخابات است! به کجا می رویم؟ کدام عملکرد ها و کدام انگیزه ها موجب وضعیت حاضر است؟

ادامه »

چهل و پنجمین سالگرد انقلاب ۵۷ فرصتی بود برای بازاندیشی‌ انتقادی گذشته؛ این مقطع، یک‌سال پس از جنبش «زن، زندگی،

ادامه »