جانشین فرمانده سپاه: صدهزار موشک در لبنان آماده شلیک به اسرائیل است

هشدار به حکومت اقلیم کردستان

زیتون- حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، امروز گفت که «۱۰۰ هزار موشک تنها در لبنان آماده پرتاب به سوی اسرائیل است.» download
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران امروز به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه روز قدس (آخرین جمعه ماه رمضان) مدعی شد ده‌ها هزار موشک برد بلند در نقاط مختلف جهان اسلام «آماده‌اند تا با رسیدن دستور، رژیم‌صهیونیستی را از صفحه روزگار محو کنند.»
حزب‌الله لبنان اما امسال در اقدامی بی‌سابقه برگزاری مراسم روز قدس را به دلیل نگرانی‌های امنیتی لغو کرده است.
وی در ادامه از درگیری های اخیر سپاه با اعضای حزب دموکرات کردستان ایران با عنوان «حماسه فرماندهان و رزمندگان نیروی زمینی در شمال غرب کشور» یاد کرد و با تهدید حکومت اقلیم کردستان گفت «به رژیم‌های مزدور منطقه و مقامات سیاسی‌ شمال عراق هشدار می‌دهیم که به تعهداتشان پایبند باشند چرا که ما هر نقطه‌ای  که مبدأ شکل‌گیری تهدید علیه نظام‌مان باشد را بدون هیچ ملاحظه‌ای قاطعانه ویران خواهیم کرد.»
طی هفته های اخیر حداقل سه درگیری بین سپاه و اعضای حزب دموکرات رسانه ای شده است که در طی آن ده ها نفر از هر دو طرف کشته شدند. سپاه در طی یکی از این درگیری ها نقاطی در شمال عراق را گلوله باران کرد.

تلگرام
توییتر
فیس بوک
واتزاپ

یک پاسخ

  1. در خبرها بود که تعدادی از زیردریایی های سفارش داده شده به المان به اسرائیل تحویل داده شده است و این زیردریایی ها حامل تعدادی از حداقل ۲۰۰ کلاهک هسته ای است که اسرائیل در اختیار دارد !

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

«سید جواد ساداتی‌نژاد» حدود ۵۰ سال دارد. یعنی سنی که نه می‌تواند سابقه‌ای در انقلاب داشته باشد، نه در دوران دفاع مقدس. در بیش از نیمی از این سن هم مشغول تحصیل در ایران تا

ادامه »

روراست و صادق است. رُک و راست حرفش را می‌زند. و این نه از سرِ بی‌باکی که بیش‌تر اسلوبِ شخصیتی اوست که نمی‌تواند به

ادامه »

چرا پرداختن به جنبش های اجتماعی زنان  از منظر اقتصادی اهمیت دارد؟ چون توسعه جنبش های اجتماعی زنان مسئله اساسی

ادامه »